Kaya Başsağlığı Diledi

Kaya Başsağlığı Diledi
13 Aralık 2016, Salı - 14:26

CHP Çayırova ilçe başkanı Selahattin Kaya Beraberinde yönetim kurulu üyeleri, kadın kolları başkanı Suna Çınar ve Belediye meclis üyeleri ile Beşiktaş’da yaşanan terör saldırısı sonrası Çayırova Kaymakamı Turgut Çelenkoğlu ve Çayırova İlçe Emniyet müdürü Ahmet Turan Güneş’i Makamında ayrı, ayrı ziyaret ederek Başsağlığı dileğini iletti.

 

İlçe başkanı Kaya yaptığı açıklamada yaşanan terör saldırısı hepimizi derinden yaraladı yaşanan bu alçak saldırı sonrası Şehit olan kahraman polislerimize ve sivil yurttaşlarımıza Allahtan rahmet , gazilerimize  acil şifalar diliyor, Başta Emniyet teşkilatımız olmak üzere şehitlerimizin yakınlarına , tüm ulusumuza başsağlığı diliyorum dedi.

CHP İlçe Başkanı Selahattin KAYA Bu alçak saldırıları yapan terör örgütlerinin amaçlarına asla ulaşamayacaklarını buradan bir kez daha belirtmek istiyorum, terör nereden gelirse gelsin milletçe karşısında duracağımızı asla bu alçaklara prim verilmeyeceği bilinmelidir. Bu ve buna benzer terör eylemini yapanlar kendi kanlarında boğulacak ve destekleyen alçaklar milletimizi asla bölemeyecek, hedeflerine asla ulaşamayacaklar. CHP olarak terör nereden gelirse gelsin her türlü terör eylemini ve destekçilerini şiddetle kınadığımızı bir kez daha ifade etmek istiyor terörün sona ermesi için üzerimize düşen her türlü görevi her zaman yerine getirmeye hazır olduğumuzu belirtmek istiyoruz dedi.

Etiketler:   Etiket Eklenmemiş.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

6 + 8 = ?

 
haber yazılımı: buki