Kaya Demirciye Yüklendi

Kaya Demirciye Yüklendi
06 Nisan 2016, Çarşamba - 15:10

Çayırova belediyesi Nisan meclisi gergin bir şekilde önceki gün yapıldı.Mecliste terör konusuna değinen siyasi partiler bir birlerini suçladılar

CHP Çayırova ilçe başkanı Selahattin Kaya meclis sonrasında bir basın toplantısı düzenleyerek Çayırova belediye başkanı Şevki demirci’yi eleştirdi

CHP Çayırova İlçe Başkanı Selahattin Kaya terörden CHP'yi sorumlu tutan Şevki Demirci'ye sert tepki gösterdi. Kaya, "CHP'yi terörle itham etmek abesle işgaldir, dedi.

SIFIR TERÖRLE TESLİM EDİLDİ

"Ak parti’ye bu ülke sıfır terör ile teslim edildi. CHP olarak terör hangi partiden, hangi örgütten gelirse gelsin kınıyoruz. Ülkemizde çözüm sürecini başlatan Ak parti'dir. Çözüm sürecinde yapılanların yanlış olduğunu ve çözümün Meclis çatısında olması gerektiğini söylemiştik. Bugün terör örgütü olduğunu ilan ettikleri PYD'nin lideri Salih Müslim'i iki yıl önce ağırlayan kimdi? Sayın Cumhurbaşkanı çıkmış, PKK'nın Belçika'da kurduğu çadır için Belçika'ya eleştiride bulunuyor. Onları sınır kapısında törenle karşılayıp çadırda kurulan sözde mahkemelerde yargılamadınız mı? Söyleme gelince bunları (iktidarı) önüne gelen kandırıyor. Sur'da bombalar yerleşirken iktidarda CHP mi vardı? Bu kadar silahın, cephanenin, teröristin yerleşmesine kim göz yumdu?

İKTİDAR TOPLUMUN KAFASINI KARIŞTIRIYOR

Terör konusunda kimse CHP'yi suçlayamaz. Hele hele ülkeyi bu teröre bulaştıranların en küçük birşey söyleme hakkı olamaz. Sürekli hedef gösterilmemizden ötürü Düzce İl Başkanımız saldırıya uğradı. Bir milletvekilimiz şehit cenazesinde yumruklandı. Sayın belediye başkanımız tüm bunları ve siyaseti bilmemesine rağmen boyunu aşan laflar sarf etti. CHP, 20 yıldır kürsü dokunulmazlığı hariç her tür dokunulmazlığın kalkmasını savunuyor. Mevcut iktidar tamamen toplumun kafasını karıştırıyor. Hırsızlığa, arsızlığa, teröre bulaşmış herkesin dokunulmazlığı kalkmalıdır. CHP'yi terörle itham etmek abesle işgaldir, dedi.

Etiketler:   Etiket Eklenmemiş.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

2 + 9 = ?

 
haber yazılımı: buki