Kaya:Azim ve kararlılıkla koruyacağız

Kaya:Azim ve kararlılıkla koruyacağız
27 Ekim 2016, Perşembe - 11:52

Cumhuriyet halk partisi CHP Çayırova ilçe başkanı Selahattin Kaya Cumhuriyet bayramı münasebetiyle bir mesaj yayımladı

Kaya mesajında şu ifadelere yer verdi

 

Büyük Türk milletinin yaşamında seçkin ve anlamlı bir yeri olan ve Büyük Önderimiz Atatürk’ün önderliğinde, milletimizden alınan güçle kurulan, çağdaş Türkiye Cumhuriyeti’nin 93. yıldönümüne, bütün yurtta olduğu gibi, Çayırova’da da, sevinç ve coşku içerisinde ulaşmış bulunuyoruz.

Gururla kutladığımız Cumhuriyetimizin 93. kuruluş yıldönümünde, şehitlerimizin kanlarıyla sulanan vatan topraklarının bütünlüğünü ve Atatürk’ün Türk gençliğine ve Türk milletine en büyük emaneti olan Cumhuriyeti ve Cumhuriyetin tüm kurumlarını, birlik ve beraberlik içinde korumanın azmi ve kararlılığı içinde olduğumuzu bir kez daha ifade etmek isterim.

Çağdaş, demokratik, laik ve sosyal bir hukuk devleti olan ülkemizi, Atatürk’ün gösterdiği hedefe taşıyabilmek ve bu çizgiden kopmadan, ülke kalkınmasını sağlamanın yolunun, O’nun ilke ve inkılâplarının ışığında çok çalışmaktan, birlik ve beraberliğimizi korumaktan geçtiğini hiçbir zaman hatırımızdan çıkarmamalıyız.

Ülkemiz insanlarının çağdaş dünya ile bütünleşmesinin ve uygarlığın tüm nimetlerinden en üst düzeyde yararlanmasının da, yine Cumhuriyet şemsiyesi altında kenetlenerek çok çalışmaktan geçeceği asla unutulmamalıdır.

Bu duygularla, Cumhuriyet coşkusu içinde, Çağdaş Türkiye Cumhuriyeti’nin kuruluşunun 93. yılını kutluyor, tüm Çayırova’lı vatandaşlarımızla birlikte cumhuriyet coşkusunu yüreğinde yaşayan herkese, en içten sevgi ve saygılarımı sunuyorum.

CHP Çayırova ilçe örgütü olarak cumartesi günü akşam saat 18,30 da fatih caddesi tünel üstünde toplanarak partili partisiz tüm halkımızla birlikte fener alayı düzenleyeceğiz ve sonrasında Çayırova belediyesi kültür salonunda halk konseri ile cumhuriyet coşkusunu yaşayacağız ,tüm yurttaşlarımızı bu coşkuya ortak olmaya davet ediyorum.

 

Etiketler:   Etiket Eklenmemiş.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

9 + 9 = ?

 
haber yazılımı: buki