Kaymakam Arslan İle Görüştüler

29 Ocak 2016, Cuma - 15:19

TÜKSİAD Gebze protokolüne yönelik olarak ziyaretlerini sürdürüyor. Dernek yönetiicileri Kaymakam Mehmet Arslan, Emniyet Müdürü Adem Gider ve AK Parti İlçe Başkanı Hasan Soba'yı ziyaret etti.

Tüm Kobi Sanayici ve İş adamları Derneği (TÜKSİAD) sahaya indi. Görev dağılımını yapan TÜKSİAD, protokol ziyaretlerine başladı.Şubelerden Sorumlu Başkan Yardımcısı Süleyman Kurt'un organizasyonu ile yapılan protokol ziyaretlerine Genze Kaymakamı Mehmet Arslan'dan başlayan TÜKSİAD Genel Başkanı Nurettin Aslantürk ve beraberindeki yönetim kurulu üyelerine yakın ilgi gösteren Gebze Kaymakamı Mehmet Arslan, yeni secilen başkan ve yönetim kurulu üyelerini tebrik ederek başarılar diledi.

TÜKSİAD'ın hedef büyütmesinden duyduğu memnuniyetini dile getiren Kaymakam Mehmet Aslan, güzel yapılan her şeyde TÜKSİAD'ın yanında olacağının sözünü verdi.
TÜKSİAD Genel Başkanı Nurettin Aslantürk ise, kendilerini ağırlayan ve çok sıcak ilgi gösteren Kaymakam Mehmet Emin Arslan'a teşekkür etti.Kongrede açılım yaptıklarını ve isim değişikline gittiklerini ifade eden Aslantürk, desteklerinden dolayı memnuniyetini ifade etti.

Etiketler:   Etiket Eklenmemiş.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

4 + 7 = ?

 
haber yazılımı: buki