~~
Gebze Kaymakamı Mustafa Güler ve Gebze Belediye Başkanı Adnan Köşker, STF Anadolu Meslek Lisesi’nde bayrak törenine katıldı, öğrenci ve öğretmenlerle bir araya geldi.
 
Gebze Kaymakamı Mustafa Güler ve Gebze Belediye Başkanı Adnan Köşker, STF Anadolu Meslek Lisesi’nin bayrak törenine katıldı. İlçe Milli Eğitim Müdürü Şener Doğan yaptığı selamlama konuşmasında, yeni haftanın hayırlı olması temennisinde bulundu.
ZAMANINIZI İYİ DEĞERLENDİRİN
Gebze Belediye Başkanı Adnan Köşker selamlama konuşmasında, “Siz değerli gençler bu ülkenin, bizlerin geleceğisiniz. Bütün ülkelerin imrendiği, kıskandığı genç bir nüfusa sahibiz. Bu genç nüfusun kendisini en iyi şekilde yetiştirmesi çok önemli. Bunun için çok çalışmanız lazım. Zamanınız iyi değerlendirin” ifadelerini kullandı.
SİZLERE GÜVENİYORUZ
Başkan Köşker’in ardından selamlama konuşması yapan Gebze Kaymakamı Mustafa Güler, “Gençler geleceğimizin teminatı bizlerin en değerlileri siz değerli gençler. Sizler bizim en büyük güvencemizsiniz. Bu ülkenin üzerinde her zaman oyunlar oynandı her zamanda oynanacak. Bu ülkenin ilerlemesini engellemek için her zaman bir takım planlar yapılmıştır. En son 15 Temmuz’da bunu gördük. Bu tür planları alt edebilmek için çok çalışmalı, çok okumlayız” dedi.
ÖĞRENCİ VE ÖĞRETMENLERLE SOHBET
Konuşmaların ardından bayrak töreni gerçekleşti. Tören sonrası Kaymakam Güler ve Başkan Köşker öğrencilerle sohbet etti ve sınıflarına uğurladı. Öğretmenler odasını ziyaret eden Kaymakam Güler ve Başkan Köşker; burada öğretmenlerle sohbet ederek talep ve önerilerini aldı. Daha sonra sınıfları da ziyaret eden Kaymak Güler ve Başkan Köşker öğrencilerin derslerine katıldı öğrencilerle sohbet etti.