KEMDER’de yeniden Hacıoğlu dönemi

KEMDER 5. Olağan Genel Kongresi’nde tek liste ile seçime giren mevcut başkan Alpay Hacıoğlu yeniden başkan seçildi. 500 gerekli imzayı toplayan dernek, 2016’nın ilk günlerinde oda olacak.
26 Aralık 2015, Cumartesi - 19:04

Kocaeli Emlakçılar Odası(KEMDER), 5. Olağan Genel Kurulu’nu Sivil Toplum Merkezi yanında bulunan Kocaeli Basın Merkezi’nde gerçekleştirdi. Emlakçıların yoğun ilgi gösterdiği kongrede tek liste olarak seçime giren mevcut dernek başkanı Alpay Hacıoğlu, üyelerin güvenini yenileyerek yeniden başkan seçildi. Oda olma yolunda büyük uğraş veren ve üyelerden 500 gerekli imzayı toplayan dernek yönetimi 2016’nın ilk günlerinde oda olmanın müjdesini emlakçılara verdi. Açık oylama yapılan kongre sonucunda 9 asil, 9 yedek yönetim kurulu ve 3 asil 3 yedek denetim kurulu oluşturuldu.


İLLERDEN BAŞKANLAR GELDİ

Saygı duruşu ve istiklal marşı ile başlayan kongrede divan başkanlığına Gökhan Darcan şeçilirken yardımcılığına derneğin kurucu başkanı merhum Ünal Emre’nin eşi İkbal Emre ve Kadir Türkkal seçildi. Kongreye MHP İl Başkanı Aydın Ünlü, TÜMSİAD Kocaeli Şube Başkanı Erdoğan Yılmaz, Kartepe Belediye Başkanı Hüseyin Üzülmez, İzmit Belediye Başkan Yardımcısı İbrahim Bulut, MHP Kandıra İlçe Başkanı Türkan Özcan, Düzce Emlakçılar Derneği Başkanı Ömer Kaya, Yalova Emlakçılar Derneği Başkanı Hayrettin Yılmaz, Adana Emlakçılar  Derneği Başkanı Rabia Uçar, İzmir Emlakçılar Odası Başkanı Mesut Güleroğlu, İstanbul Emlakçılar Odası Başkanı Nizamettin Aşa, Bursa Emlakçılar Odası Başkanı Erdal Çelebi, İTO Meclis Üyesi Karabet Hemengül ve emlakçılar katıldı.

GÜVENLE YATIRIM YAPACAKLAR
Kongrenin açılış konuşmasını gerçekleştiren ve aynı zamanda KEMDER üyesi olan MHP İl Başkanı Aydın Ünlü, “KEMDER üyesi olarak burada olmaktan gurur duyuyorum. Derneğimiz inşallah önümüzdeki günlerde oda olacak.  Oda olmakla birlikte Kocaeli’de emlak işinde kimse kayıt dışı hareket edemeyecek. Yeni bir emlakçı olarak emlakçılığı öğrenmeye çalışacağım. Derneğimiz oda olduktan sonra il dışından yatırımcılar güvenle ilimizde yatırım yapacaktır. Kongremiz hayırlı olsun. Allah utandırmasın” dedi.

KATKI SAĞLAYACAĞIZ

Ardından söz alan TÜMSİAD Başkanı Erdoğan Yılmaz, “Buradaki herkesi birer iş adamı olarak görüyoruz. Başkanı ve yeni yönetimini tebrik ediyoruz. Büyük işlere imza attılar. İnşallah bizde oda çalışmalarına büyük katkılar sağlayacağız” dedi. Yılmaz’ın ardından il dışından kongreye katılan emlak oda ve dernek başkanları KEMDER Başkanı Alpay Hacıoğlu’na çok güvendiklerini ve Hacıolğu’nun her zaman destekçileri olacaklarını belirttiler.

ODA OLMUŞ GİBİ…

Yoğun programları nedeniyle davetli olduğu kongreye yarım saat gecikmeli olarak katılan Kartepe Belediye Başkanı Hüseyin Üzülmez, “Bugün burada çok anlamlı bir kalabalık var. Bu kalabalığı bir dernekten daha çok bir oda olmuş gibi görüyorum. Kongreye aday olan kardeşim Alpay Hacıoğlu aynı zamanda benim de emlak işlerimi yürütüyor ve başarılı çalışmaları beni çok mutlu ediyor. Neredeyse hepimiz emlakçılık yapmışızdır. Fakat işi ehline bırakmak gerekir. Ben öyle yaptım ve artık başım ağrımıyor. Ben Alpay kardeşime başarılar diliyorum” dedi.

Hacıoğlu’nun yönetimi Alpay Hacıoğlu, Ertan Karakaş, Ömer Küçük, Mehmet Ali Akdeniz, Rıdvan Elmas, Yalçın Karaçetin, Ahmet Özder, Ergül Tazegül, Özlem Oyıl

Denetim Kurulu İbrahim Liman, Cihat Yavuz, Serkan Akcan

 

 

Etiketler:   Etiket Eklenmemiş.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

10 + 5 = ?

 
haber yazılımı: buki