Kendi sözlerine inanmıyorlar

DSP Genel Başkanı Masum Türker, Kitap Fuarı’nda düzenlenen olarak katıldığı ‘Milli Mücadele Yılları ve 19 Mayıs Ruhu’ konulu konferansta, “Türkiye’deki liderler kendi verdiği sözlere inanmadıkları için ödünç oy istiyorlar” dedi
19 Mayıs 2015, Salı - 22:14

DSP Genel Başkanı Masum Türker, DSP il binasında düzenlediği basın açıklamasının ardından Kitap Fuarı’nda ‘Milli Mücadele Yılları ve 19 Mayıs Ruhu’ konulu konferans düzenledi. Türk Ocakları Kocaeli Şubesi’nin ev sahipliğinde gerçekleşen konferansa DSP İl Başkanı Hayati Özzeren, DSP Milletvekili adayları, DSP İzmit İlçe Başkanı Hülya Yıldırım, Tür Ocakları Kocaeli Şube Başkanı Yücel Alpay Demir, DSP il ve ilçe yönetim kurulu üyeleri katıldı.

ÖDÜNÇ OY İSTİYORLAR

“Yaşadığımız bu dönemde ihtiyacımız olan en önemli şey 19 Mayıs ruhudur” diyerek sözlerine başlayan Türker, “Bu ruhu koruyabildiğimiz zaman Türkiye’nin önünde hiç kimse duramaz. Atatürk ileri görüşlü bir önderdir. Ve lider ruhu vardır. Bir insan inandığı şeyi satar. Siyasette de böyledir. Partinizin ilkelerine olan inancınız ne kadar fazlaysa, onları o kadar iyi satarsınız, oy alırsınız. Türkiye’de kimse kendi söylediklerine inanmıyor, onun için de ödünç oy istiyor.” diye konuştu.

 

 

Etiketler:   Etiket Eklenmemiş.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

3 + 4 = ?

 
haber yazılımı: buki