Kılıç ,Allah bir daha göstermesin

Kılıç ,Allah bir daha göstermesin
17 Ağustos 2016, Çarşamba - 13:48

Ak parti Çayırova ilçe teşkilatı başkan Zafer Kılıç başkanlığında haftalık yönetim kurulu toplantısını gerçekleştirdi.

İlçede yaşayan vatandaşların istek ve taleplerininde görüşüldüğü haftalık ilçe yönetim kurulu toplantısı sonrası açıklamalarda bulunan başkan Zafer Kılıç,15 Temmuz darbe girişiminde  ve 17 Ağustos 1999 yılında meydana gelen depremde hayatını kaybeden vatandaşlara Allah’tan rahmet diledi

Kılıç,ülkemiz zor günlerden geçiyor.Öncelikle 15 Temmuz darbe kalkışmasında hayatını kaybeden kardeşlerimize bir kez daha Allah’tan rahmet,gazilerimize acil şifalar diliyorum.Darbe kalkışmasından bugüne kadar topyekün demokrasi nöbetlerinde nöbet tutarak bizleri yalnız bırakmaya çok değerli Çayırovalı kardeşlerimede şükranlarımı sunuyorum.

RABBİM O GÜNLERİ BİR DAHA YAŞATMASIN

17 Ağustos 1999 yılında meydana gelen depremle ilgilide açıklamalarda bulunan Kılıç sözlerine şöyle devam etti

17 Ağustos 1999 yılında meydana gelen depremde resmi kayıtlara göre 19 bin civarında kardeşimizi şehit verdik. Binlerce kardeşimiz yaralandı, yüzlerce kardeşimiz sakat kaldı. Binlerce insanımız evsiz işsiz kaldı. Ülkemizin her bölgesini derinden etkileyen tarihimizin en büyük depremlerinden biri olan 17 Ağustos depreminin sene-i devriyesinde bir kez daha ölen kardeşlerimize Allah’tan rahmet, ailelerine baş sağlığı diliyorum. Rabbim bizlere bir daha o günleri yaşatmasın.

Etiketler:   Etiket Eklenmemiş.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

5 + 3 = ?

 
haber yazılımı: buki