KILIÇ ANKARA'YA DAVET EDİLDİ

04 Aralık 2014, Perşembe - 18:08

Ak parti Çayırova ilçe başkanı Zafer Kılıç,genel merkezin eğitimlerine katılmak için Ankara'ya gitti.

Ak parti ilçe başkanı olduktan sonra,alışık olmadık ilçe başkanlığı modeli sergileyen başarılı ilçe başkanı Ankaraya davet edilerek eğitim programına katıldı.

Çayırova Ak Parti ilçe Başkanı Zafer Kılıç, Ankara Ak Parti genel merkezi'nde düzenlenen parti içi eğitim semineri için Ankara'ya gitti.

Ballı eşlik ediyor

 İlçe Başkanı Zafer Kılıç'a, Çayırova Ak Parti Teşkilatlanma Birim Başkanı İsmail Ballı'da eşlik ediyor. Zafer Kılıç ve İsmail Ballı  Genel başkan yardımcısı Süleyman soylunun verdiği eğitim seminerine beraber katıldılar.

Hedef yüksek,Durmak yok,Çalışmaya devam.

Ak parti genel merkez teşkilatının düzenlediği parti içi eğitim semineri sonrası açıklama yapan ilçe başkanı Kılıç,Allah'ın izniyle her alanda çalışmaya tüm gücümüzle ve teşkilatımızın her kademesiyle çalısıyoruz.Çıta yüksek bunun bilincindeyiz,milletimize hizmet etmek için gerekli bütün hazırlıklarımız tamam,biz seçimlere değil nesillere hizmet eden bir anlayışın temsizcileriyiz,onun için genel merkezimizin eğitimleri bizler için çok önemli.İnşallah bizler için bu eğitim çok faydalı olacak dedi.

İlçe başkanı Zafer Kılıç ve teşkilatlanma başkanı İsmail Ballı Teşkilat içi eğitim sırasında oldukça neşeli bir görüntü sergilediler

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Etiketler:   Etiket Eklenmemiş.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

7 + 10 = ?

 
haber yazılımı: buki