Kılıç; Güneş balçıkla sıvanmaz

09 Ağustos 2015, Pazar - 12:45

Ak Parti Çayırova ilçe başkanı Zafer Kılıç Çayırova Fatih caddesindeki yenileme çalışmalarını üstlenen firmaya iş yapan "Kılıç Hafriyat" ile kendisi arasında bağ olduğu iddialarını sert bir dille yalanlayarak el insaf her Kılıç soyadı taşıyan firma benimmiş gibi gösterilerek algı yapılmak isteniyor diyerek sosyal medya üzerinden sitemde bulundu.

İSTEYEN FİRMANIN NUMARALARINI ARAYA BİLİR

Sosyal medya üzerinden firmaya ait telefon numaralarını da paylaşan Kılıç, isteyen arayıp teyit edebilir, elhamdülillah çiğ yemedik karnımız ağrımıyor, dedikodularla uğraşacak zamanımız yok, kendi menfaatlerimizi hiçbir zaman ülke menfaatleri önünde tutmadık, İnşallah da hiçbir zaman böyle basit işlerinde içinde olmayız Bir zamanlar Dilovası’nda bulunan bir firmanında kendisine ait olduğunu iddia edenler olduğunu belirten Kılıç, sadece Allah Allah diyorum, başka bir şey demiyorum.

Kılıç sosyal paylaşım sitesin de bu yazıyı paylaşarak, Güneş balçıkla sıvanmaz dedi.

"Kılıç Hafriyat Firmasının şahsım ile uzaktan yakından alakası yoktur soy ismi benzerliği çok merak eden arkadaşlar duyurulur... Fatih caddesinde işi alan firmaya kiralık makina, iş makinesinin üzerine yazılı telefon numaralarını arayabilirler" diye yazarak iş makinasının fotoğrafını paylaştı.

Etiketler:   Etiket Eklenmemiş.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

10 + 3 = ?

 
haber yazılımı: buki