KILIÇ VE ÇAKIR ÇAYIROVA’YI FETHETTİLER!

24 Nisan 2015, Cuma - 19:17

 

AK Parti Çayırova İlçe Seçim Koordinasyon Merkezi, Milletvekili Adayları ile ilçeyi karış karış gezerek gün içerisinde yaptığı ziyaretler ile çalışmalarına devam ediyor.

İsmail Ballı Başkanlığında çalışmalarına devam eden Çayırova SKM Başkanlığı yaptığı ziyaretler ve ev toplantıları ile çalışmalarını sürdürüyor. Program çerçevesinde AK Parti Kocaeli Milletvekili adayı Sami Çakır ile ilçe genelinde çalışma yürütüldü. Gün içerisinde yaptığı ziyaretler ve ev toplantılarını verimli bir şekilde geçiren SKM Başkanlığı, saha çalışmalarını ilçenin dört bir yanında sürdürüyor. Vekil adayı Sami Çakır eşliğinde İlçe Başkanı Zafer Kılıç, Belediye Başkan Yardımcısı Fikriye Çelik, İlçe Kadın Kolları Başkanı Hacer Banu Çürüksulu Demir ile yaptığı ev toplantılarında vatandaşlara hükümet çalışmaları hakkında bilgiler verdi.

 “BİZ VEFA NEDİR BİLİRİZ”

AK Parti Çayırova İlçe Başkanı Zafer Kılıç ve heyet, yapılan ziyaretlerde eski yöneticileri de unutmayarak vefa ziyaretinde bulundu. Ziyaret sırasında Kılıç şunları dile getirdi; “AK Parti bir vefa partisidir ve bizler vefa nedir biliriz. Sizlerin emeği olmadan bu parti bir yere gelemezdi. Hepimizin bu partide emeği var. Önümüzde önemli bir seçim süreci var. Bu seçimler bizim partimizin düğünüdür. Ülkemizde genelde ve yerelde çok güzel hizmetler yapıldı. Artık bu hizmetlerin taçlandırılması gerekli” dedi.

ORDULULAR DERNEĞİNİ UNUTMADILAR

AK Parti Çayırova İlçe Başkanlığı SKM programları kapsamında Çayırova Ordulular Derneği’ni ziyaret etti. AK Parti Çayırova İlçe Başkanı Zafer Kılıç, Milletvekili Adayı Sami Çakır ile birlikte Ordulular Derneği’nde vatandaşların sorunlarını dinledi. Sorunları çözme noktasında istişare yapan Kılıç ve Çakır vatandaşlarla karşılıklı fikir alışverişinde bulundu. Aynı zamanda 7 Haziran seçimleri hakkında da bilgi veren Kılıç ve Çakır “Yaklaşan 7 Haziran seçimlerinde Hedefimiz 400 milletvekili çıkarmak ve bunun tüm güvencini ve gücümüzü siz halkımızdan alıyor ve milletimizin hayır dualarıyla yeni bir heyecanın perdesini aralıyoruz" dedi.

“HALKIMIZ YAPILAN HİZMETLERE SAHİP ÇIKIYOR”

Milletvekili Adayı Sami Çakır, Genel seçim Türkiye için bir milat niteliğinde “Türkiye, sağlanan istikrar ve güven ortamında ve güçlenen ekonomisi ile bölgede lider olma yolunda ki ilerleyişine hızla devam etmektedir. AK Parti’nin iktidara gelmesinden bu yana yaptıkları hizmetleriyle halkın güvenini kazandığını ve önümüzdeki süreçte de yapılacak çalışmalarla halkın güvenin perçinleneceğini söyledi. Halk bizim yaptıklarımıza her zaman sahip çıktı. Bu sayede iktidar olarak güçlü bir şekilde ayakta kaldık” dedi.

 

Etiketler:   Etiket Eklenmemiş.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

5 + 7 = ?

 
haber yazılımı: buki