KILIÇDAROĞLU KOCAELİ’NDE

KILIÇDAROĞLU KOCAELİ’NDE
15 Kasım 2015, Pazar - 10:05

“KURULTAYDA ŞÖLEN YAŞANACAK”

Cumhuriyet Halk Partis iGenel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, ağabeyi Ali Kamer Kılıçdaroğlu’nun oğlu Özgür’ündüğünü içinKocaeli’n deydi. Özgür Kılıçdaroğlu ile Hülya ve Nuri Bayülgen’in kızı bankacı Didem Bayülgen’in nikahında Kocaeli milletvekili TahsinTarhan’la birlikte nikah şahitliği yapan CHP liderinin esprileri nikah salonunun havasını değiştirdi.

 

KOCAELİ

 

YeğeniÖzgür’enikahşahitliğiyapan Kemal KılıçdaroğluevlilikcüzdanınıgelinDidem’everdi. CHP GenelBaşkanıkonuşmasında, “Sizlerlebirlikteolmaktangerçektenmutlulukduydum. Yeğenimgüzelbirkızlaevleniyor.Onlaraömürboyumutluluklardiliyorum.

Aradabirkavgaedebilirsinizamasakınsaygıyıeldenbırakmayın, birbirinizesaygılıolun” ifadelerineyer Verdi.

 

Bir Temel fıkrası da anlatan Kemal Kılıçdaroğlu, “Temel'e sormuşlar, 'Nerelisin' diye. 'Vallahi henüz evlenmedim' demiş.

Böylece Özgür'ün artık nereli olduğunu bundan sonra daha iyi göreceksiniz.Doğalolarak ailecüzdanını da gelin hanıma veriyorum.Hayırı uğurlu olsun, mutluluklar diliyorum.Allah mutlu etsin” diye konuştu.

 

Nikahın diğer şahidi CHP Kocaeli Milletvekili TahsinTarhan da çiftlere mutluluk diledi.

 

“ŞÖLEN YAŞANACAK”

 

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, parti içi muhalefetin olağanüstü kurultay istemiyle ilgili sorulara da yanıt verdi. CHP’nin parti içi demokrasiye byük önem verdiğinin altını çizen Kılıçdaroğlu, “CHP’nin gerçekleşecek kurultayında demokrasi şöleni yaşanacak” sözleriyle Şubat ayında olağan kurultay yapılacağının mesajını verdi..

 

 

Etiketler:   Etiket Eklenmemiş.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

3 + 7 = ?

 
haber yazılımı: buki