KO-MEK Çayırova Sergisi Açıldı

KO-MEK Çayırova Sergisi Açıldı
08 Nisan 2016, Cuma - 18:03

Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu, KO-MEK Çayırova sergisinin açılışını gerçekleştirdi. Açılışın ardından serginin gezilmesi ile devam eden programda başkan Karaosmanoğlu, Çayırova Beyazay Derneğini ziyaret etti ve gün boyunca ilçedeki temaslarını sürdürdü.

2015-2016 eğitim öğretim dönemini tamamlayan ve bu yıl bölgeleri konu alan konseptle ziyaretçilerin karşısına çıkan KO-MEK’te Çayırova Şubesinin sergisi ziyaretçilere açıldı. Güneydoğu Anadolu Bölgesini konu alan KO-MEK’in sergi açılışını Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu ve Çayırova Belediye Başkanı Şevki Demirci gerçekleştirdi. Açılış kurdelasını kursiyerlerle birlikte kesen başkan Karaosmanoğlu ve Demirci’ye, Genel Sekreter Yardımcısı Feyzullah Okumuş, AK Parti Çayırova İlçe Başkanı Zafer Kılıç, AK Parti Çayırova İlçe Kadın Kolları Başkanı Hacer Banu Çürüksuludemir eşlik etti.

Karaosmanoğlu ve Demirci, Beyazay Derneğini Ziyaret Etti

KO-MEK sergi açılışının ardından Çayırova’daki temaslarını sürdüren Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu, Beyazay Derneği’ni ziyaret etti ve burada dernek çalışmaları hakkında bilgiler aldı. Başkan Demirci, AK Parti Çayırova İlçe Başkanı Zafer Kılıç’la birlikte gerçekleştirdiği ziyarette Dernek Başkanı Furkan Uğur Eşitti ve dernek üyeleriyle bir araya gelen Karaosmanoğlu, engelli vatandaşların ailelerinin taleplerini dinledi. Kocaeli’nin tamamında yapılan hizmetlerde öncelik olarak engelli vatandaşları düşündüklerinin altını çizen Karaosmanoğlu, engelli vatandaşların her zaman yanında olduklarını belirtti. Kendi kaleme aldığı kitabını Büyükşehir Belediye Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu’na takdim eden Dernek Başkanı Furkan Uğur Eşitti, yapılan çalışmalar hakkında bilgiler aktardı ve kendilerine her zaman destek olan Başkan Karaosmanoğlu ve Demirci’ye teşekkürlerini sundu.

Başkanlar, Mandıra Camii Cemaatiyle Bir Araya Geldiler

Beyazay Derneği ziyaretinin ardından Mandıra Camii önünde vatandaşlarla bir araya gelen Karaosmanoğlu, burada belediye tarafından düzenlenen programda başkan Demirci ve ilçe başkanı Kılıç ile birlikte vatandaşlara kandil simidi dağıttı. Regaib Kandilini tebrik eden Karaosmanoğlu ve Demirci, daha sonra camii derneğinde vatandaşlarla sohbet etti. Yapılan yatırımlar ve projeler hakkında vatandaşları bilgilendiren başkanlar, talepleri de dinledi. 

Etiketler:   Etiket Eklenmemiş.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

2 + 10 = ?

 
haber yazılımı: buki