KOÇ: “BİZ GERÇEK BİR İLÇE KURACAĞIZ”

CHP Çayırova Belediye Başkan Adayı Timur Koç, dün gece Atatürk ve İnönü Mahallelerinde gerçekleştirdiği ev toplantılarında, bir taraftan projelerinin tanıtımına ve vatandaşlardan görüş almaya devam etti.
04 Mart 2014, Salı - 15:28

Timur Koç,  bugüne kadar devletin de Büyükşehir’in de  Çayırova’ya uğramadığını  ifade ederek, “Devlette, büyükşehirde  gelmek zorundadır.  Hak, hukuk, yasalar bunu emrediyor. Yeterki  işi  ve hakkını istemesini bilen bir irade olsun. Yeter ki, siyasi ayırım farkı gözetmeden halk desteğini sunsun. Timur Koç yönetimi bunu getirmesini bilecektir”dedi. 

BİZİ HALA BİR MAHALLE OLARAK GÖRÜYORLAR

Timur Koç, “geçmişten dersler çıkardık. Tecrübelerimiz var. Çayırova’nın marka bir kent olmasını sağlamak istiyorum. Mevki, makam açlığımız yok. Bunu zaten yaptık. Hala bir mahalle gibi görülüyor.  Size deniz, üniversite, sahil yolu, hastane, otopark, adliye ne gerek, Gebze ile idare edin deniliyor. 5 Yıldır ilçeyiz ama ilçe adına idareten kullanılan bir kaymakamlık dışında ne gibi kurumlarımız var. O yok, bu yok. İsteyen var mı? O da yok. İşte, önce ne istediğini bilecek, sonra projelerini hazırlayacak, daha sonrada mücadeleye başlayacaksın. Biz ne istediğimizi ilan ediyoruz” diye konuştu.

ŞİŞLİ’DE, KADIKÖY’DE NE VARSA BİZDE İSTİYORUZ

Projeleri kadar, yeni bir Çayırova kurma konusunda da oldukça iddialı açıklamalarda bulunan  Timur Koç,  bölge, yöre, kadın erkek, yaşlı genç, dini inancı, siyasi görüşü ne olursa olsun, hep birlikte Çayırovayız.  Yürüdüğümüz sokaklarda, mezarımızda bir. Gideceğimiz başka çayırova yok. O zaman, burası gerçek bir Çayırova olacak.Sizleri basit istemler etrafında oyalamak isteyenlere fırsat vermeyin. Şişli de varsa, Kadıköy’de varsa bizde de olacak. Hem tüm kurumları hem de çağdaş bir kent istiyoruz.”dedi.

Etiketler:   Etiket Eklenmemiş.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

1 + 1 = ?

 
haber yazılımı: buki