KOÇ: “ÇAYIROVA YA GERÇEK İLÇE OLACAK, YA OLACAK”

CHP Çayırova belediye Başkan Adayı Timur Koç, Kocaeli’de adaylar arasında yapacağı projeleri açık ve net bir dille açıklayan ilk aday. Koç’un Çayırova’yı denize kavuşturma, helikopter ambulans, nikah salonları, çöp konteynerlerinin yer altına alınması, beş yıldızlı otel, karsız ve tamamen sosyal konut projesi gibi projeleri kamuoyunda yankı buldu. Tartışmaları hala süren projeler için oldukça kararlı ve iddialı olan, Timur Koç, ev ev bunları anlatmaya devam ediyor.
27 Şubat 2014, Perşembe - 15:09

NE YAPACAĞIMIZI HERKES DUYMALI, BİLMELİ

Dün akşam Atatürk Mahallesi’nde yine bir eve konuk olan Timur Koç, heyecan içinde yine projelerini anlattı. Uzun bir sohbete dalan  Koç, “Çayırova’da herkes değişime ve dönüşüme hazır olsun. Benim kentimin sokaklarında işsiz genç gezmesin diye bir başkan yardımcılığını bu işe ayıracağım. Projelerimizin takibi için, ayrı ve büyük bir proje birimi kuracağım. Bu kitapçımı her eve ve aileye teslim ediyorum. Lütfen herkes saklasın.”dedi.

DEĞİŞİME VE DÖNÜŞÜME HERKES HAZIR OLSUN

Kendisini uzun zamandır Çayırova’nın dönüşümü planları üzerine hazırladığını ifade eden Timur Koç, insanları küçük şeylerle kandırılmasına karşıyım. İyileştirilmelerle Çayırova bir adım öteye gidemez. Biz rutin belediyecilik işleri için gelmiyoruz. Ufacık çocukken sokaklarında koştuğumuz bu kente sevgimiz büyük. Yine denizimizi, arazilerimizi ve yollarımızı bile elimizden alanlara ise kızgınız. Yetmezmiş gibi hala, sessizliğini koruyup hatalarını düzeltmiyorlar. Bunların peşine düşmek bizim boynumuzun borcu. Bu kent için hayallerimiz büyük.”diye konuştu.

30 MART’TA İKTİDARIZ, KİMSEYİ RENCİDE ETMEK İSTEMİYORUZ

Koç, gittiği bir çok yerde rakiplere neden söz etmediğini sorduklarını da ifade eden Timur Koç, “elbette herkesin söyleyeceği sözü var. Kisenin dili bağlı değil. Ama biz, polemikle zaman yitirmek, başkalarına çamur atarak, başkalarını suçlayıp siyaset yapmak istemiyoruz. Bizimle, proje tartışılsın, hizmet tartışılsın. Başkalarının başarısızlığı yada yanlışları bizi mutlu etmez. Biz , 50 yılın Çayırova’ını hazırlamanın peşindeyiz. Biz herkesin belediyesi, herkesin başkanı olmak istiyoruz. Her partiden vatandaşları kucaklamak istiyoruz. Hiç kimseyi rencide etmek istemiyoruz. Ancak, bu yanlış yoldakileri eleştirmeyeceğimiz anlamına gelmez”dedi.

 

Etiketler:   Etiket Eklenmemiş.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

6 + 6 = ?

 
haber yazılımı: buki