KOÇ TAM GAZ.

CHP Çayırova Belediye başkan adayı Timur Koç,çalışmalarına hız verdi.
22 Aralık 2013, Pazar - 17:31

İlçenin cadde ve sokaklarının altını üstüne getiren Koç, uğramadığı esnaf, destek istemediği kimse bırakmadı. Ziyaretlerine hız veren Cumhuriyet halk partisi(CHP) Çayırova belediye başkan adayı Timur Koç şehrin her mahallesinde kendisini hissettirmeye devam ediyor.Cumhuriyet halk parti ilçe yönetim kurulu üyeleri ve belediye meclis üyesi aday adaylarının da katıldığı ziyaretlerde Koç ev ev dolaşarak halkı yakından bilgilendirerek  kendisi ve partisine destek istemeye devam ediyor.

Çayırova'nın kurucu Belediye başkanı ve Belediye Başkan adayı Timur Koç, bir gününü bile boş geçirmiyor. Mahalleri mesken tutan Koç,herkesimden ilgi gördüklerini bu seçimin favorisinin kendisi ve partisinin olduğunu belirtti.Ev ziyaretlerine ağırlık veren Koç,30 mart 2014 tarihinde kaldığımız yerden hizmetlerimize devam edeceğiz.Yaptığımız ev ve esnaf ziyaretlerinde bunu bir kez daha anladım,Çayırova Halkı bizim hizmetlerimizi özlemiş,gittiğimiz her yerde teveccühle karşılaşılıyoruz.Yeniden Çayırova’mıza hizmet etmek için ben ve arkadaşlarım yollara düştük,halkımıza hizmet etmek için kadrolarımız hazır,Çayırova ilçemizi tekrar sosyal belediyecilikle buluşturmak için sayılı günler kaldı diyerek şöyle devam etti.

İlçemizin sosyal belediyecilikle kucaklaşması, modern bir kent olması için aday oldum. Adaylık sürecimizin başlamasıyla beraber halkımızın herkesiminden ilgi görmeye başladık.Emek mahallesinden ,Şekerpınar mahallemize,Yenimahalle’den Çayırova mahallemize uğramadığımız cadde ,sokak,ev ve işyeri bırakmayacağız,Halkımıza gerçekleri ve projelerimizi anlatıp destek isteyeceğiz.Bizleri misafir ederek teveccüh gösteren herkese teşekkürlerimi iletiyorum,Dedi.

 

 

Etiketler:   Etiket Eklenmemiş.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

2 + 10 = ?

 
haber yazılımı: buki