Koca: Sorun çözülsün istiyoruz

Koca: Sorun çözülsün istiyoruz
01 Eylül 2016, Perşembe - 13:03

 

Emek ve İnönü Mah. Güzelleştirme ve Yaşatma Derneği Murat Koca yaptığı yazılı açıklamada bölgede kanayan yara durumu haline gelen sorunlarının artık çözüme kavuşturulması gerektiğini belirtti.

BİZ ÇÖZÜMDEN YANAYIZ

Başkan Koca sözlerine şöyle devam etti. Ülkemiz sıkıntılı günlerden geçiyor, ülkemizde birlik beraberlik ve kardeşlik ortamının oluşmasına çok daha fazla ihtiyaç var. Bizler 730 hane halkı  olarak zor günler geçiriyoruz. Sayın Çayırova belediye başkanımız Şevki Demirciden bir an önce bu sorunumuza el atmasını rica ediyoruz, Senelerdir bölgemizde tapulu arazilerimize çivi çakamıyoruz. Bu sorun bizleri artık derinden rahatsız ediyor. Maksadımız kavga çıkarmak, huzursuzluk ortamı yaratmak değil, maksadımız bir an önce bu bölgenin çözüme kavuşturulmasıdır.

KATKI BEKLİYORUZ

Emek ve İnönü mahallelerimizde bahsi geçen araziler imarlı ifrazlı tapulu mülkiyetlerimizdir. Bizler bu ülkede sığınmacı değil, Türkiye cumhuriyeti vatandaşlarıyız. Kanayan yara haline gelen bölgemizin bir an önce selamete kavuşması için sayın belediye başkanımız ve yetkililerin bizlerin sorununa katkı sunmalarını bekliyoruz, dedi. 

Etiketler:   Etiket Eklenmemiş.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

5 + 6 = ?

 
haber yazılımı: buki