Koca’dan Çayırova Turu

Koca’dan Çayırova Turu
25 Eylül 2016, Pazar - 16:31

AK Parti Genel Merkez Yerel Yönetimler Başkan Yardımcısı Salih Koca, Başkan Demirci İle Bir Araya Geldi. Çayırovadaki incelemelerine bir süre önce hizmete giren Sosyal Tesiste kahvaltıyla

başlayan AK Parti Yerel Yönetimler Başkan Yardımcısı ve 24. Dönem Eskişehir Milletvekili Salih Koca, Başkan Demirci ve AK Parti Kocaeli İl Başkan Yardımcısı Hüseyin Kurt ile bir araya gelerek ilçedeki yatırım programları hakkında görüş alışverişinde bulundular.

Projelere Hız Kesmeden Devam

Çayırova’da yapılması planlanan projeler, devam eden çalışmalar ve tamamlanan projeler hakkında kısa bir istişare toplantısı yapan ve akabinde arazi çalışmalarını yerinde inceleyen AK Parti Genel Merkez Yerel Yönetimler Başkan Yardımcısı ve 24. Dönem Eskişehir Milletvekili Salih Koca, Belediye Başkanı Şevki Demirci’den bilgiler aldı. Toplantı sonrası yatırımları yerinde inceleyen Başkan Yardımcısı Koca, gerçekleştirilmesi planlanan önemli projeler konusunda notlar alarak programına devam etti. İlçenin sorunlarını dinleyen Koca, genel bir değerlendirmede bulundu. Başkan Yardımcısı Koca, dile getirilen talepler ile ilgili yakından ilgileneceğini belirterek, Çayırova halkının hassas olduğu projelerde destek vereceklerini belirtti.

Başkan Demirci’ye Teşekkür

Ziyaret sırasında Çayırova Belediyesi Sosyal Tesisi, Garaj Lojistik Merkezi, Kapalı Semt Pazarı ve kısa bir süre önce eğitimi açılan Çayırova İlköğretim Okulunu incelemelerde bulunan Koca, yapılan bu hizmetlerin yerinde ve ihtiyaca uygun olduğunu belirterek Başkan Demirci’ye teşekkür etti.

 

 

 

 

Etiketler:   Etiket Eklenmemiş.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

9 + 6 = ?

 
haber yazılımı: buki