Kocaeli Bilim Merkezi EXPO 2016 Antalya’da

Kocaeli Bilim Merkezi EXPO 2016 Antalya’da
02 Mayıs 2016, Pazartesi - 11:48

 

En üst düzey karar alıcılardan çocuklara kadar uzanan katılımcı yelpazesinden dolayı, sıra dışı sergiler, diplomatik temaslar, iş toplantıları, kamusal tartışmalar ve canlı gösterilerle çok yönlü bir etkinlik sunan EXPO 2016 Antalya’da Kocaeli Bilim Merkezi olarak 3 farklı Atölye ile fuara katılım sağladı. 28-29-30 Nisan 2016 tarihlerinde Elektronik Devre Atölyesi, Zıplayan Top Atölyesi ve Elektro Böcek Atölyesi ile fuarda yer alan Kocaeli Bilim Merkezimizin kendi atölyelerinde ürettiği 4 adet yerli düzenek Tübitak Bilim Merkezleri Standında fuar boyunca sergilendi.

YEŞİL BİR DÜNYA

Halkı eğitmeyi, yeniliği paylaşmayı, ilerlemeyi teşvik etmeyi ve işbirliğini desteklemeyi amaçlayan uluslararası bir etkinlik olan ve diğer ülkeleri, şirketleri, uluslararası kuruluşları, özel sektör, sivil toplum ve halkı bir araya getiren EXPO 2016 Antalya’da gerçekleştirildi. Türkiye’nin ilk EXPO’su olan EXPO 2016 Antalya, Nisan-Ekim 2016 tarihleri arasında düzenlenecek. Felsefesi “Gelecek Nesiller için Yeşil Bir Dünya” olan EXPO 2016 Antalya’nın teması ‘Çiçek ve Çocuk’, sloganı ise “Geleceği Yeşertmek”.

ANTALYADA YAPILDI

Tarih, Biyo-çeşitlilik, Sürdürülebilirlik ve Yeşil Şehirler EXPO 2016 Antalya’nın alt temalarını oluşturuyor. Ulusal ve uluslararası kongrelerin, panellerin, toplantıların ve seminerlerin organize edileceği EXPO 2016 Antalya’da kültürel ve sanatsal etkinlikler de ziyaretçilerle buluştu.

 

 

Etiketler:   Etiket Eklenmemiş.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

3 + 4 = ?

 
haber yazılımı: buki