Kocaeli Üniversitesi’nde 153 akademisyen cübbe giyecek...

20 Ocak 2016, Çarşamba - 21:00

Kocaeli Üniversitesi’nde akademik aşama kaydeden 153 akademisyen, bugün saat 14.00’te yapılacak olan 2015 – 2016 Öğretim Yılı Akademik Giysi Töreni’nde başarılı çalışmalarıyla ulaştığı unvanın cübbesini giyecek.

Kocaeli Üniversitesi’nde bu kez öğretim üyeleri cübbe giyecek. Kocaeli Üniversitesi, her yıl olduğu gibi bu yıl da akademik aşama kaydeden öğretim üyeleri için Akademik Giysi Töreni düzenleyecek. Kocaeli Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Sadettin Hülagü’nün ev sahipliğindeki program Kocaeli Üniversitesi Prof. Dr. Baki Komsuoğlu Kültür ve Kongre Merkezi’nde gerçekleştirilecek. Üç farklı enstitüde yaptıkları çalışmalarla ilk üçe giren dokuz akademisyene ‘Bilimsel Başarı Ödülü’nün takdim edileceği törende; 2015 – 2015 öğretim yılında akademik gelişim gösteren 46 öğretim üyesi yardımcı doçent, 84 öğretim üyesi doçent, 23 öğretim üyesi ise profesör cübbesi giyecek.

9 AKADEMİSYENE BİLİMSEL BAŞARI ÖDÜLÜ

 

Saygı duruşu ve ardından İstiklal Marşı’nın okunmasıyla başlayacak olan 2015 – 2016 Öğretim Yılı Akademik Giysi Töreni’nde müzik dinletisi yapılacak. Kocaeli Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Sadettin Hülagü’nün açılış konuşmasını gerçekleştireceği törende ilk olarak dokuz öğretim üyesine Bilimsel Başarı Ödülleri takdim edilecek. Ödül töreninin ardından ise 153 öğretim üyesi akademik giysisini törenle giyecek ve program kokteyl ile sona erecek. 

Etiketler:   Etiket Eklenmemiş.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

6 + 4 = ?

 
haber yazılımı: buki