Koç’tan tarihi çağrı

Koç, “Bu proje siyasi değil, hukuk ve adalet projesidir” dedi
14 Ocak 2014, Salı - 17:00

YENİ SINIRLAR İÇİN DİĞER ADAYLARA ÇAĞRI

CHP Çayırova Belediye Başkan adayı Timur Koç, Çayırova’nın kaderini değiştirecek dediği mega projelerini açıkladı.  Koç, projelerinin başına ise,  Çayırova’nın sınırlarının yeniden oturtulmasını yerleştirdi. Ardından ise, diğer siyasi partilerin adaylarına, Belediye başkanı Ziyaettin Akbaş’a ve derneklere ve vatandaşlara çağrıda bulunarak, “Bu proje Çayırova’nın ortak projesi olsun. Gebze’nin zaten yararlanmadığı ve atıl duran bu bölgeler bizim geleceğimiz için hayati önemdedir. Bu siyasi değil, her Çayırovalının  hukuk ve adalet arayışıdır” dedi.

Koç, diğer siyasi parti adaylarına ve Belediye başkanı Ziyaettin Akbaş’a yaptığı çağrıda, Çayırova’yı gerçek sınırlarına kavuşturulması ile bölgenin hem denize ulaşacağını  hem de ilçenin  sınırlarının genişlemesiyle yeni proje alanları kazanılacağını söyledi.

Koç, TSE (Türk Standartları Enstitüsü),Yüksek Teknoloji Enstitüsü (Tohum Sertifika ve Çamlık Alan), Hünkar Çayırı (Fatih Sultan Mehmet Otağı),Deniz Sahilinin İlçe sınırlarına dahil olmasını istiyor.

Etiketler:   Etiket Eklenmemiş.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

8 + 4 = ?

 
haber yazılımı: buki