KOÇ’UN PROJELERİ ÇOK TARTIŞILACAK

CHP Çayırova Belediye başkanı Timur Koç, Çayırova’nın geleceği diye tanımladığı iddialı projelerini 12 Ocak, Pazar günü saat 14.00’de kamuoyuna deklere edecek.
09 Ocak 2014, Perşembe - 16:35

 

Belediye Kültür merkezinde gerçekleşecek proje sunumuna başta bölge halkI olmak üzere milletvekilleri, ilçe başkanları, belediye başkan adayları, siyasi partilerin temsilcileri, demokratik kitle örgütleri, muhtarlar ve çeşitli kurumların temsilcileri davet edildi.

NASIL HAZIRLANDI

 Koç projeleri hazırlamadan önce, parti danışma kurulların proje konusunda görüşünü aldı. Mahallelerde ve evlerde vatandaşları dinledi. Bu önerileri proje ekibine teslim etti. Projeler, uzmanlardan oluşan yerel proje ekibi tarafından  hazırlandıktan sonra CHP İl proje komisyonu ve  sonra da Seçim Koordinasyon Merkezi ve İlçe Yönetim kurulu üyelerinin bilgi ve onayına sunuldu.

 

ÇAYIROVA’YA HAYIRLI OLSUN

 

12 Ocak gününün hazırlıklarını tamamlandığını ifade eden CHP Adayı Timur Koç, aylardır halkın içinde çalışmalarımızı yoğun bir şekilde sürdürüyoruz. Şimdi sıra projelerimizle kamuoyunun karşısına çıkmaya geldi. Sadece Çayırova’da değil tüm Kocaeli’de ilgi uyandıracak ve tartışılacak olan projeler  mühendislik dallarından mühendisler, bilim insanları, belediyelerde görev almış uzman kişiler hazırladı. Çayırova halkına hayırlı olsun”

 

 

 

Etiketler:   Etiket Eklenmemiş.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

2 + 5 = ?

 
haber yazılımı: buki