KOGACE ile Özel Kocaeli Tıp anlaştı

KOGACE ile Özel Kocaeli Tıp anlaştı
04 Mart 2016, Cuma - 12:49

Kocaeli Gazeteciler Cemiyeti üyelerimize yönelik indirim anlaşmaları yapılmaya devam ediliyor. Önceki gün Özel Kocaeli Tıp Merkezi ile uygun koşullarda üyelerimizin faydalanılması için protokol imzalanarak yürürlüğe girdi.

 

Kocaeli Gazeteciler Cemiyeti Başkanı ve Türkiye Gazeteciler Federasyonu Yönetim Kurulu Üyesi Çetin Gürol, Özel Kocaeli Tıp Merkezi Genel Müdürü Yaşar Ellialtı’nın katılımıyla gerçekleştirilen tören ile cemiyet üyelerine uygun şartlarda sağlık hizmetlerinden faydalanmaları için protokol imzaladılar. Protokol imza töreninde Kurumsal İletişim Müdürü Cennet Caylan da hazır bulundu.

 

20'DEN FAZLA BRANŞTA

Protokol imza töreni ardından Özel Kocaeli Tıp Merkezi Genel Müdürü Yaşar Ellialtı yaptığı konuşmada, “2002 yılından bu yana 20'den fazla branşta Kocaeli’nin deneyimli hekimleri ile sağlık alanında hizmet veriyoruz. Protokolün hayırlı olmasını diliyorum” dedi. TGF Yönetim Kurulu Üyesi ve Kocaeli Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Çetin Gürol ise, “Özel Kocaeli Tıp Merkez ile bugün önemli bir protokol imzaladık.  Yapılan bu protokol anlaşması ile üyelerimizin ve ailelerinin sağlık alanındaki sorunlarının çözümünde bir yeni sağlık kurumunu daha protokol kapsamına aldık. Özel Kocaeli Tıp Merkezimiz ile yapılan anlaşmanın hayırlı olmasını diliyorum” dedi. 

Etiketler:   Etiket Eklenmemiş.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

5 + 4 = ?

 
haber yazılımı: buki