Konak Hastanesi Gebze, Özel Hastanelerin Başhekimlerini Ağırladı

Konak Hastanesi Gebze, Özel Hastanelerin Başhekimlerini Ağırladı
05 Haziran 2016, Pazar - 14:13

Konak Hastanesi Gebze, bölgesinde bir ilki gerçekleştirerek 7 ayrı özel hastanenin Başhekimini Ramazan ayı öncesi yaptığı bir kahvaltılı toplantı ile ağırladı.

 

Konak Hastaneleri Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Op. Dr. Metin Göklü ve Konak Hastanesi Gebze Tıbbi Direktörü Dr. Erhan Çıplaklıgil Gebze bölgesinde yer alan 7 ayrı hastanenin başhekimini Konak Hastanesi Gebze’de kahvaltılı bir toplantıda ağırladı. Toplantıya, Yüzyıl Hastanesi Başhekimi Uzm. Dr. Lütfi Çetinkaya, Merkez Hastanesi Başhekim Yardımcısı Op. Dr. Koray Topçu, Hospital Park Başhekimi Dr. Nilgün Yönten yerine vekâleten Op. Dr. Yakup Yönten, Medical Park Gebze Başhekimi Dr. Erol Turan, Medcity Cerrahi Tıp Merkezi Başhekimi Uzm. Dr. Yavuz Bayır, Anadolu Sağlık Merkezi Başhekimi Dr. Özgür Devrim Kılıç, Armedica Göz Hastanesi Başhekimi Prof. Dr. Gülay Güllülü katıldı.

Konak Hastaneleri Gebze Tıbbi Direktörü Dr. Erhan Çıplaklıgil, toplantıyla ilgili yaptığı açıklamada “Konak Hastanesi Gebze olarak Türkiye’nin en büyük sanayi ve iş bölgesinin sağlık sektöründe bir ilki gerçekleştirdik. Bölgemizde faaliyet gösteren 7 ayrı özel hastanenin çok değerli Başhekimlerini hastanemizde ağırladık. Kendileri ile hem genel sağlık sektörü hem de Gebze’nin sağlık ihtiyaçları hakkında görüş alışverişinde bulunduk. Toplantılarımızı bir rutin getirerek her ay ayrı bir hastanenin ev sahipliğinde devam ettireceğiz” dedi.

 

 

 

Etiketler:   Etiket Eklenmemiş.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

2 + 4 = ?

 
haber yazılımı: buki