Konak hastanesinden büyük atak

Konak hastanesinden büyük atak
09 Mart 2016, Çarşamba - 11:50

Yaklaşık altı ay önce bölgemizde hizmet vermeye başlayan Gebze Konak Hastanesi Kadrosunu güçlendirerek yoluna devam ediyor

Konak Hastaneleri Gebze’de 5 yeni doktor hizmete başladı. Hizmete başlayan doktorlar dün gerçekleştirilen basın toplantısıyla kamuoyuna tanıtıldı. Hastanede gerçekleşen basın toplantısına

Konak Hastaneleri Yönetim Kurulu Başkanı Op. Dr. Kazım Gündoğdu, Genel Müdürü Ahmet Eşmeci, Konak Hastaneleri Gebze Başhekimi Doktor Erhan Çıplakgil, Yönetim Kurulu Üyesi Op. Dr. Metin Göklü, İç Hastalıkları Uzmanı Ayhan Yüksel, Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Uzmanı Uzm. Dr. Çağlayan Aslanbaş, Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı Op. Dr. Burcu Çetinkaya, Üroloji Uzmanı Op. Dr. Cem Pehlevan katıldı.

2016 YILI YATIRIM YILI

Toplantıda ilk olarak Konak Hastaneleri Yönetim Kurulu Başkanı Op. Dr. Kazım Gündoğdu “Konak hastaneleri olarak 4 arkadaş olarak bu işe başladık. 2015 yılında Gebze hastanemizi açtık. Bölgenin en iyi hastanelerinden biri. 2016 yılında da yatırım ve kalite yılı olarak ilan ettik. Aramıza yeni katılan arkadaşlarımız mesleklerini yaparken takım oyunu ile ve hastalarını en iyi şekilde hizmet vereceklerine inanıyorum. Temel hedefimiz düzgün, kaliteli bir hizmet sunmak istiyoruz.” dedi.

 

 KALİTEYE ÖNEM VERİYORUZ

Konak Hastaneleri Genel Müdürü Ahmet Eşmeci, “Konak hastanesi olarak etik değer ve kaliteli unsura büyük önem veriyoruz. Aramıza yeni katılan uzman doktorlar var. Bunlar Dr. Tuğrul Tansuğ, Op. Dr. Burcu Çetinkaya, Op. Dr. Cem Pekelan, Uz. Dr. Çağlayan Aslanbaş, Uz. Dr. Ayhan Yüksel.” şeklinde konuştu. 

 

Konak Hastaneleri Gebze Başhekimi Erhan Çıplaklıgil, “22 branşta toplam 13 yoğun bakım, 13 yeni doğan, 4 kroner yoğun bakım, 3 doğumhane, 75 yatak, 5 ameliyathane ve 3 doğumhane ile hizmet veriyoruz.

 

ADIM ADIM BÜYÜYORUZ

Metin Göklü, “2 yılda bu hastanemizi yaptık. Yatak sayımız bakanlığın verdiği bir sayı. Bizin yatak sayımız 150 yatak zamanla bu sayıya gelerek buna göre hizmet vereceğiz.  Hastanemiz yeni bir hastane olmasına rağmen 6 ayda çok büyük bir ivme kazandık. Hastane olarak günlük 450 hastaya bakıyoruz. Kurum olarak düşündüğümüz seviyeyi önde yakaladık.

 

Etiketler:   Etiket Eklenmemiş.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

8 + 5 = ?

 
haber yazılımı: buki