Konak Hastanesi’nden Meme Kanseri Sempozyumu

Konak Hastanesi’nden Meme Kanseri Sempozyumu
24 Ekim 2016, Pazartesi - 15:05

Gebze Konak Hastanesi Meme kanseri bilinçlendirme sempozyumu düzenledi. Sempozyuma siyasi partilerin kadın kolları başkan ve yöneticileri katıldı.

Konak Hastanesi Gebze Genel Cerrahi Uzmanı Doç. Dr. Tuğrul Tansuğ tarafından Hastane içerisinde bulunan konferans salonunda 22.10.2016 Cumartesi günü 11.00 – 12.30 saatleri arasında verilen ‘Meme Kanseri farkındalık ve bilinçlendirme sempozyumuna’  Gebze AK Parti , CHP, MHP ilçe Kadın Kolları Başkan ve yöneticileri katıldı.Meme kanseri tanısı ve tedavisi hakkında önemli açıklamalara yer verilen sempozyuma CHP Gebze Kadın Kolları Başkanı Arzu Çakmak Pehlivan ve Yönetimi AK Parti Gebze Kadın Kolları Başkanı Buket Tatoğlu ve Yönetimi MHP Gebze Kadın Kolları Başkanı Gülbeyaz Cevahir ve Yönetimi  katıldı. Siyasi partilerin Kadın Kolları Başkan ve yöneticileri sordukları sorular ile hastalık hakkında bilgi alışverişinde bulundular.

DR. YAZICI HALKIN HASTANESİ OLMAK İSTİYORUZ!

Gerçekleştirilen sempozyumda, Konak Hastanesi Gebze Genel Koordinatörü Dr. Yahya Yazıcı yaptığı açılış konuşmasında Meme kanserinin önemine dikkat çekti ve Konak hastaneleri olarak daha önce basın toplantımız dada vurguladığım gibi halkın hastanesi olmak istiyoruz dedi.

Sempozyumun amacını ve hastanenin kısa tanıtımını yapan Konak Hastanesi Gebze Kurumsal İletişim ve Pazarlama Uzmanı Erol Avcı yaptığı sunum ile hastanenin kuruluşundan bu güne kadar geçen 1 yıllık süreci, Konak hastanesi Gebze’de gerçekleştirilen özellikli işlemleri ve hekim kadrosunu, ve bölümleri  sempozyuma katılan Kadın Kolları Başkan ve Yönetimlerine tanıttı.

DOÇ. DR. TUĞRUL TANSUĞ; MEME KANSERİNDE ERKEN TANI VE TEDAVİ HAYAT KURTARIR!

Konak Hastanesi Gebze Genel Cerrahi Uzmanı Doç. Dr. Tuğrul Tansuğ sempozyumda hastalığın tanısı ve tedavisinde hasta ve doktorun önemine değindi.

Sempozyuma katılan siyasi parti temsilcileri ile karşılıklı bilgi alışverişinde bulunan Doç. Dr. Tansuğ ‘Meme Kanseri’ belirtileri hakkında uyarılarda bulunarak erken tanı ve erken tedavi ile hiçbir hastanın çaresiz kalmayacağını vurgulayarak meme kanserinden korunmanın yollarını aktardı.

Tansuğ yaptığı sunumda ‘Meme Kanseri’nin tedavisinin mümkün olduğunu ancak sürecin çok iyi bir şekilde ve uzman hekim tarafından muhakkak kontrol altında tutulması gerektiğini vurguladı.

KADIN KOLLARI BAŞKANLARINA ÇİCEK VE PLAKET VERİLDİ!

Konak Hastanesi Gebze Genel Koordinatörü Dr. Yahya Yazıcı Meme kanseri bilinçlendirme sempozyuma katılan siyasi parti başkan ve yöneticileri seminere katılımlarından ötürü plaket ve çiçek verdi. Dr. Yazıcı Katılımlarından dolayı bütün siyasi partilere teşekkür etti.

 

 

Etiketler:   Etiket Eklenmemiş.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

5 + 9 = ?

 
haber yazılımı: buki