Korkmaz Mazbatayı Aldı

Korkmaz Mazbatayı Aldı
08 Mart 2016, Salı - 13:43

Geçtiğimiz hafta sonu gerçekleşen Saadet Partisi Gebze İlçe Başkanlığı Kongresinde delegelerden aldığı güvenoyu ile tekrar Başkanlığa seçilen mevcut Başkan Necati Korkmaz İlçe Seçim Kurulundan mazbatasını alarak göreve resmen başladı.

 

Karargah Başkanlığı ile çıktığımız bu yolda seçimlerin ardından İlçe Başkanı olarak göreve devam ettiğini ifade eden Başkan Necati Korkmaz, şimdi ise herkesin artık kalmadılar tükendiler bittiler dediği bir dönemde adeta şölen havasında gerçekleştirdikleri ilçe kongresinde delegelerin büyük bir teveccühü ile yeniden Başkanlığa seçildiğini belirtti.

“TÜM İNSANLIĞI KURTARMAK İÇİN ÇALIŞIYORUZ”

İlçe Seçim Kurulunda gerçekleşen mazbata töreni ile İlçe Başkanlığı koltuğuna Necati Korkmaz seçilmiş Başkan sıfatı ile oturdu. Birlik ve beraberlik vurgusu ile gittikleri İlçe Kongresinin ardından çalışmalara hızlı bir şekilde başladıklarını ifade eden Başkan Korkmaz, “Mazbatamızı alarak artık çalışmalarımıza besmele çekerek başlıyoruz. Rahmetli Milli Görüş Lideri önderimiz Erbakan Hocamızın koyduğu hedefler ve ilkeler doğrultusunda yeniden büyük Türkiye ve yeni bir dünya ideali için canla başla çalışacağız. Bizler sadece kendilerinden sorumlu bireyler değiliz biz bir ümmetten sorumluyuz. Yaptığımız ve yapacağımız çalışmalar sadece bizleri kurtarmak için değil tüm insanlığı kurtarmak üzerine olmalıdır. İnşallah bu çalışmalarımızla ilk seçimlerde Gebze’ye hak ettiği değeri ve hizmetleri verecek olan Milli Görüş bayrağını dikeceğiz” dedi.

Etiketler:   Etiket Eklenmemiş.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

10 + 5 = ?

 
haber yazılımı: buki