Köşker: Bu gurur hepimizin

Avrupa Karate Şampiyona’nda ikinci kez altın madalya sahibi olan Milli Karateci Eray Şamdan, şampiyonluk sevincini Gebze Belediye Başkanı Adnan Köşker ile paylaştı.
17 Şubat 2014, Pazartesi - 16:59

Milli Karateci Eray Şamdan ve antrenörü Adnan Şamdan’ı ağırlayan Başkan Köşker, spora ve genç sporculara desteğin artarak devam edeceğini söyledi

BU GURUR HEPİMİZİN

Gebzeli Mili Karatecimiz Eray Şamdan, şampiyonluk gururunu Gebze Belediye Başkanı Adnan Köşker ile paylaştı. Portekiz’de düzenlenen 21 yaş altı karate şampiyonasında ülkemizi ve Gebze’yi temsil eden genç sporcu Eray Şamdan ikinci kez Avrupa Şampiyonu olmuştu. Şampiyona dönüşü Gebze Belediye Başkanı Adnan Köşker’i teknik direktör Adnan Şamdan ile birlikte makamında ziyarete eden genç sporcu, haklı gururunu ve sevincini Köşker ile paylaştı. Genç sporcuyu Gebze’nin adını Avrupa’da şampiyonluk madalyasıyla duyurduğu için bir kez daha kutlayan Gebze Belediye Başkanı Adnan Köşker, “Eray gibi başarılı sporcularımızın yetişmesi için gereken desteği verdik, bundan sonra da vermeye devam edeceğiz.

ŞAMDAM’DAN TEŞEKKÜR

Böylesine genç sporcularımızın müsabakalarda başarılara imza atması bizleri de ziyadesiyle gururlandırıyor. Bizlere bu gururu ve sevinci yaşatan tüm sporcularımızı ve antrenörlerimizi bir defa daha tebrik ederim. Eray kardeşimize de başarılarının devamını dilerim” dedi. Genç sporcunun antrenörü Adnan Şamdan ise ziyarette yaptığı açıklamada, “Gebze’mizde herkesin, tüm kesimlerin başkanı oldunuz. Spora ve genç sporculara verdiğiniz desteklerden ötürü sizi bir kez daha kutlamak isterim. Çalışmalarınızda muvaffakiyetler dilerim” ifadelerini kutladı.

 

Etiketler:   Etiket Eklenmemiş.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

1 + 2 = ?

 
haber yazılımı: buki