Köşker turlamaya devam ediyor

13 Şubat 2015, Cuma - 14:16

Arapçeşme’de Cuma sonrası esnaf ziyaretleri yapan Gebze Belediye Başkanı Adnan Köşker, taksi durağına konuk oldu. Esnaflara hayırlı işler dileyen Başkan Köşker, gayelerinin daha yaşanabilir ve modern bir şehir kimliğini, yatırımlarla Gebze’ye kazandırmak olduğunu vurguladı.

 

 

 

 

 

 

 

 

Başkan Köşker’den Cuma sonrası esnaf turu. Cuma namazını Arapçeşme Camii’nde kılan Gebze Belediye Başkanı Adnan Köşker, ardından esnaf ziyaretleri yaptı. Belediye başkan yardımcıları Orhan Sipahioğlu, Engin Güzel ve Sadık Albayrak işe birlikte çevre esnaflarını ziyaret eden Başkan Köşker, hayırlı işler diledi. Dükkanları tek tek dolaşarak vatandaşlarla ve esnaflarla bir süre sohbet eden Başkan Köşker, sorunları dinledi, talep ve görüşleri aldı.

 

 

TAKSİCİLERE KONUK OLDU

Esnaf ziyaretleri sırasında Balkan Taksi durağına da uğrayan Başkan Köşker, taksicilerle bir süre sohbet etti. Belediye çalışmaları ve hizmetlerine ilişkin de vatandaşlar ve esnaflarla istişarede bulunan Gebze Belediye Başkanı Adnan Köşker, gayelerinin daha yaşanabilir ve modern bir şehir kimliğini yatırımlarla Gebze’ye kazandırmak olduğunu vurguladı.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Etiketler:   Etiket Eklenmemiş.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

7 + 4 = ?

 
haber yazılımı: buki