KÖŞKER'DEN İLK AÇIKLAMA

AK Parti Gebze’de mevcut belediye başkanı Adnan Köşker ile ikinci kez yola devam kararı aldı. AK Parti Genel Merkezi tarafından Gebze Belediyesi Başkan Adaylığı kendisine tevdi edilen Adnan Köşker, yazılı basın açıklaması yaptı.
21 Ocak 2014, Salı - 16:40

“Durmak yok Gebze’miz için hizmete devam” diyen Gebze Belediye Başkanı ve AK Parti Gebze Belediye Başkan Adayı Adnan Köşker, “Genel Başkanımız ve Başbakanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın takdirleri ve teşkilatlarımızın desteğiyle, Gebze’mizde AK belediyeciliğin sürmesi ve bizlere verilen sorumluluğa layık olabilmek için durup dinlenmeden çalışacağız.

KÖŞKER’DEN AK AİLEYE TEŞEKKÜR

Gebze’mizde bundan 5 yıl önce başlattığımız değişim yolculuğunda bizleri yalnız bırakmayan, hayır dualarıyla desteklerini esirgemeyen aziz Gebzeli hemşerilerimiz başta olmak üzere; Bilim Sanayi ve Teknoloji Bakanımız Sayın Fikri Işık’a, Sayın AK Parti Kocaeli Milletvekillerimiz Nihat Ergün, Muzaffer Baştopçu, Zeki Aygün, Azize Sibel Gönül, İlyas Şeker, Mehmet Ali Okur’a, AK Parti Kocaeli İl Başkanımız Sayın Mahmut Civelek’e, Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanımız Sayın İbrahim Karaosmanoğlu’na, AK Parti Gebze İlçe Başkanımız Sayın Cemalettin Kaflı’ya, il ve ilçe teşkilatlarımızın kıymetli mensuplarına, AK ailemizin kadın ve gençlik kollarına, mahalle teşkilatlarımıza şükranlarımı sunarım.

AK HEDEFE HEP BİRLİKTE!

Bizlere verilen bu büyük sorumluluğunun farkında olarak; milletimiz, Gebze’miz, Kocaeli’miz ve ülkemiz için önemi büyük olan 30 Mart Mahalli İdareler seçimlerinde, AK belediyeciliğin çıtasını yukarılara taşımak için durup dinlenmeden çalışacağız. Gebze’mizde başlattığımız büyük değişim hamlesini, süren ve hazırlanan yeni projelerle perçinlemek için; teşkilatlarımızla sırt sırta, omuz omuza vererek kentimizde AK belediyeciliğin mührünü bir kez daha hep birlikte vuracağız inşallah. 30 Mart sabahına kadar Gebze’mizde girilmedik ev, çalınmadık kapı bırakmadan, hizmetlerimizin gerçek sahipleri olan halkımızla buluşarak Allah’ın izniyle AK hedefe varacağımıza inancım tamdır. Gebze’mize ve kentimize hayırlı olsun. Rabbim yar ve yardımcımız olsun” dedi.

Etiketler:   Etiket Eklenmemiş.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

6 + 2 = ?

 
haber yazılımı: buki