Köşker’den öğrencilere altın öğütler;

Sosyal sorumluluk projesi dönem ödevi için kendisini ziyaret eden Cumhuriyet İlköğretim Okulu 4-A sınıfı öğrencilerin sorularını tek tek cevaplandıran Gebze Belediye Başkanı Adnan Köşker, çocukları yaz spor okuluna davet etti, yaz aylarını spor yaparak ve bol bol kitap okuyarak değerlendirmeleri öğüdünde bulundu.
20 Mayıs 2014, Salı - 18:32

Cumhuriyet İlköğretim Okulu öğrencileri ödev için Gebze Belediye Başkanı Adnan Köşker’in kapısını çaldı. Dersleri ve ödevleri için kapısını çalan öğrencileri yoğun programına rağmen geri çevirmeyen Gebze Belediye Başkanı Adnan Köşker’in son konukları Cumhuriyet İlköğretim Okulu 4-A sınıfı öğrencileri oldu. Okul müdürü Aytaç Satıcı ve sınıf öğretmeni Özgül Demir ile birlikte Başkan Köşker’i makamında ziyaret eden öğrenciler, sosyal sorumluluk proje çalışması çerçevesinde hazırlayacakları ödev için Başkan Köşker’e sorularını yöneltti.

YAZ OKULUNA DAVET ETTİ

Yerel yönetimlere ve yapılan çalışmalara, projelere ilişkin öğrencilerin sorularını tek tek cevaplandıran Gebze Belediye Başkanı Adnan Köşker, bol bol kitap okumaları tavsiyesinde bulundu. Yaklaşan yaz tatilini de hatırlatan Başkan Köşker, öğrencileri Gebze Belediyesi’nin ücretsiz yaz spor okullarına katılmaya davet etti. Yaz aylarını istedikleri bir branşta spor yaparak ve bol bol kitap okuyarak değerlendirmeleri öğüdünde bulunan Başkan Köşker, öğrencilere derslerinde başarılar diledi.    

Etiketler:   Etiket Eklenmemiş.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

8 + 9 = ?

 
haber yazılımı: buki