Köşker’den şafak denetimi

Köşker’den şafak denetimi
10 Ekim 2015, Cumartesi - 10:24

 

Gebze Belediye Başkanı Adnan Köşker, kentin en büyük ulaşım projeleri arasında yer alan D-100 Topçular Köprülü Kavşağı şantiyesine giderek inceleme ve denetlemelerde bulundu.

Belediye başkan yardımcısı Nilay Ayran, başkan danışmanı Şakir Bitmez, fen işleri müdürü Şaban Sarıay ve teknik personelle birlikte yüklenici firma yetkilileriyle şantiye alanında bir araya gelen Başkan Köşker, müteahhit firmadan inşaatın son durumu hakkında bilgi aldı. Başkan Köşker, yaklaşık 20 milyon liraya mal olacak kavşak projesi inşaatının hızlandırılarak hedeflenen süreden önce bitirilmesi için müteahhit firma ve teknik personelle istişarelerde bulundu.

D-100 KARAYOLU’NUN KUZEY VE GÜNEY’İ BİRLEŞECEK

D-100 Topçular Köprülü Kavşağı tamamlandığında D-100’ün güney ve kuzey yan yollarını birbirine bağlayacak. Yaklaşık 20 milyon liralık dev projenin tamamlanmasıyla D-100 Karayolu’nun iki yakası birleşecek ve yolun kuzey ve güneyi arasında kesintisiz ulaşım sağlanacak. Darıca, Bahar Deresi Caddesi ve organize sanayi bölgeleri bağlantısı sağlanarak şehir içi trafikle birlikte İstasyon Caddesi’nin de trafik yükü azalmış olacak.

Etiketler:   Etiket Eklenmemiş.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

7 + 4 = ?

 
haber yazılımı: buki