KOTO Meclisi 20 dakikada bitti

KOTO Meclisi 20 dakikada bitti
26 Kasım 2015, Perşembe - 21:44

KOTO kasım ayı meclis toplantısını başkan Murat Özdağ’sız gerçekleştirdi. Katılımın az olduğu toplantı 20 dakika sürdü

 

Kocaeli Ticaret Odası(KOTO), ekim ayı faaliyet raporlarının görüşülmesi, onaya sunulması için kasım ayı meclis toplantısını gerçekleştirdi.  Oda binasında bulunan Burhan Kasım Meclis Salonu’nda gerçekleşen toplantıda meclis başkanlığını Bülent Karagöz üstlendi. Toplantıya meclis üyeleri ve komisyon başkanlarının katılımı az oldu. KOTO Başkanı Murat Özdağ’ın Ankara’ya Bilim Sanayi ve Teknoloji Bakanı Fikri Işık’ı ziyaret programına gitmesi nedeniyle toplantıya katılamadı. KOTO kasım ayı meclis toplantısı 20 dakikada sonlandı. Toplantı sonrası KOTEV mütevelli heyeti toplantısında KOTO AOSB için KOTEV İktisadi İşletme oy çokluğu ile kuruldu. İşletme için 300 bin TL sermaye oluşturuldu.

 

ZİHNİ YILMAZ ÖNDERLİĞİNDE
Toplantıya katılamayan Başkan Murat Özdağ yerine aylık faaliyet raporunu başkan yardımcısı Zihni Yılmaz sundu. Yılmaz, “Oda başkanımız Türkiye bünyesinde ilk kez oluşturulan G-20 Liderler zirvesinde kentimizi temsil etti. Üye ülkeler ve dünya ekonomisiyle ilgili çeşitli bilgiler aldı. Öte yandan bu ay içerisinde KOTO AOSB Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi, Vali Hasan Basri Güzeloğlu’nu ağırladı. Güzeloğlu’na okulumuzla ilgili bilgiler aktarıldı” ifadelerine yer verdi.

 

300 BİN TL SERMAYE
Zihni Yılmaz’ın ardından dilek ve temenniler bölümünde konuşan meclis üyesi Volkan Yılmaz, İdeal Ev ve Evlilik Fuarı’na destek istedi. Toplantının tamamlanmasının ardından KOTEV mütevelli heyeti toplantısı gerçekleştirildi. KOTO AOSB’nin vakfı için Ömer Türkçakal Bulvarı üzerinde bulunan Arslanbey OSB’de  KOTEV İktisadi İşletme kurulması oy çokluğu ile kabul edildi. KOTEV mütevelli heyeti iktisadi işletme için 300 bin TL sermaye oluşturuldu. Toplantıya katılamayan başkan Özdağ ise Ankara dönüşü sonrasında saat 17.30’da KOTO’yu ziyarete gelen TOBB Başkanı Rifat Hisarcıklıoğlu’nu karşılayacak.

 

 

Etiketler:   Etiket Eklenmemiş.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

1 + 10 = ?

 
haber yazılımı: buki