KOTO’da ADR Bilgilendirme Toplantısı

18 Kasım 2015, Çarşamba - 14:32

Ülkemizin 2010 yılında taraf olduğu, ‘Tehlikeli Maddelerin Karayolu ile Uluslararası Taşımacılığı’na ilişkin Avrupa Anlaşması (ADR) 1 Ocak 2014 tarihi itibariyle yürürlüğe girdi. Sadece tehlikeli maddeleri taşıyanları değil aynı zamanda tehlikeli madde üreten, depolayan ve ambalajlayanları da yakından ilgilendiren yeni yönetmeliğin uygulamasında neredeyse 1 yıl geride kalırken, Kocaeli Ticaret Odası’nda konuya ilişkin kapsamlı bir toplantı düzenleniyor.

TOPLANTI 20 KASIM’DA

Kocaeli Ticaret Odası 13. Meslek Komitesi’nin (Akaryakıt Grubu) organizasyonuyla düzenlenecek olan ‘Tehlikeli Maddelerin Karayoluyla Taşınması Hakkında Yönetmelik ve ADR Mevzuatı’ konulu bilgilendirme toplantısı 20 Kasım 2015 Cuma günü saat 13:30’da KOTO Meclis Salonu’nda gerçekleştirilecek.

TÜM KATILIMCILARA AÇIK

Tehlikeli Mal ve Kombine Taşımacılık Düzenleme Genel Müdürlüğü’nün katılımı ile düzenlenecek olan bilgilendirme toplantısında Ulaştırma Bakanlığı Daire Başkanı M. Bülent Özçelik ile Ulaştırma Bakanlığı Şube Müdürü Cemalettin Doğmuş, ‘Tehlikeli Maddelerin Karayolunda Taşınması Hakkında Yönetmelik, Tehlikeli Madde Faaliyet Belgesi Düzenlenmesi ilişkin Usul ve Esaslar Hakkında Yönerge, Tehlikeli Madde Güvenlik Danışmanı Tebliği, Yol Kenarı Denetim Genelgesi’ konularında katılımcıları bilgilendirecek. Toplantı, tüm katılımcılara açık ve ücretsiz olacak.

 

 

 

Etiketler:   Etiket Eklenmemiş.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

6 + 5 = ?

 
haber yazılımı: buki