Köy delegelerini topladı

27 Kasım 2014, Perşembe - 12:27

 

AK Parti Dilovası İlçe Teşkilatı delege toplantılarının bir yenisine köy delegelerini toplayarak devam etti.

AK Parti Dilovası İlçe Teşkilatı'nın 7 Aralık'ta yapacağı kongre öncesi başlattı delege istişarelerinin bir yenisi önceki gün gerçekleşti. Dilovası'na bağlı Çerkeşli, Demirciler, Köseler ve Tepecik'te bulunan köy delegeleri önceki gün Demirciler'de bulunan Güllüova Retaurant'ta bir araya geldi. AK Parti Dilovası İlçe Başkanı Osman Akbulut ve yönetimi tarafından düzenlenen köy delegeleri istişare toplantısına Dilovası Belediye Başkanı Ali Toltar'da katıldı.

DELEGENİN FİKRİ BİZİM İÇİN ÖNEMLİ

Toplantının açılış konuşmasını yapan AK Parti Dilovası İlçe Başkanı Osman Akbulut, 7 Aralık'ta yapılacak kongrede genel merkez tarafından tek aday gösterildiğini belirtirken "Yaklaşık bir yıldır görevdeyiz. Bu süreç içerisinde iki önemli seçimi başarı ile atlattık. Bizlerin ve sizlerin çalışmaları ile girdiğimiz seçimlerden başarı ile çıkmamız neticesinde Genel Mekerzimiz görevimize tekrar devam etmemiz konusunda karar kıldı. Şimdi önümüzde bir kongre var. Bu kongrede tek aday olarak gösterilmiş olmam sizlerin fikir ve düşüncelerini yok saymam anlamına gelmez. Sizlerin her zaman fikir ve düşünceleri bizler için önemlidir. Bu kongrede sizlerin yine desteğini istediğim gibi daha fazlasını istiyorum. Bu kongremizi bir gövde gösterisine dönüştürelim. Birlik ve beraberliğimizi tüm Kocaeli'ye gösterelim. Bunun için kongremize tam katılım istiyorum."dedi.

YENİ PROJELERİMİZ OLACAK

Akbulut'un ardından konuşan Dilovası Belediye Başkanı Ali Toltar ise yaptığı konuşmada "Sizlerin büyük emekleri ve halkımızın güveni ile 29 Mart yerel seçimlerinde Dilovası Belediye Başkanlığı görevine layık görüldük. Göreve geldiğimizden bu yana Dilovası'nın daha yaşanılabilir bir kent olabilmesi için hep seçim beyannamemizdeki projelerin hayata geçmesini hepde Dilovası'nın ihtiyaçlarının giderilmesi için yeni projeler araştırıyoruz. Bu araştırmalarımız sonrası inşallah yakında yeni projelerimizi tek tek açıklayacağız."dedi.

AKBULUT'A SAHİP ÇIKACAĞIZ

Kongre sürecini de değerlendiren Başkan Toltar, "Genel Merkezimiz kongrelerimizin tek listeli yapılmasını uygun görmüş ve Dilovası'nda da mevcut ilçe başkanımızı tekrar aday göstermiştir. Bizler de bundan sonra İlçe Başkanımız Osman Akbulut'a sahip çıkacağız. Onunla birlikte hem ülkemizin hemde Dilovamızın kalkınmasında yol alacağız. Onu yalnız bırakmayacağız. Kongre gününde de tüm gücümüzü gösterecek ve o salonun şölen havasında olmasını sağlayacağız."dedi.

 

 

Etiketler:   Etiket Eklenmemiş.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

2 + 10 = ?

 
haber yazılımı: buki