KTO, Tüpraş’ın yeni genel müdürünü ziyaret etti

KTO, Tüpraş’ın yeni genel müdürünü ziyaret etti
04 Mart 2016, Cuma - 15:32

Körfez Ticaret Odası yönetim kurulu, 1 Ocak 2016 tarihi itibariyle Tüpraş Genel Müdürü olarak görevine atanan İbrahim Yelmenoğlu’na hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.

2006 - 2015 tarihleri arasında TÜPRAŞ’ta Mali İşlerden Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı olarak görev yapan ve 1 Ocak 2016 itibariyle emekliye ayrılan Yavuz Erkut’un yerine genel müdür olarak atanan İbrahim Yelmenoğlu’nu Körfez Ticaret Odası yönetimi ziyaret etti. Ziyaret organizasyonuna Körfez Ticaret Odası Başkanı Mustafa Efe, başkan yardımcıları Recep Öztürk, Sedat Zımba, yönetim kurulu üyeleri Ahmet Kırcı, Hetem Karahancı, Erkan Çağlayan ve Mustafa Genç katıldı. Körfez Ticaret Odası’nı makamında ağırlayan TÜPRAŞ Genel Müdürü İbrahim Yelmenoğlu, yapılan ziyaretten dolayı duyduğu memnuniyeti dile getirdi. 

 

EFE, BAŞARILAR DİLEDİ

Samimi bir sohbet havasında gerçekleşen ziyaret programında Körfez Ticaret Odası Başkanı Mustafa Efe, “ Yeni göreviniz başarılar dileriz. TÜPRAŞ ailesini yakından tanıyan, petrokimya sektörünü iyi bilen bir genel müdürün başarılı çalışmalara imza atacağına olan inancımız büyük. İlçemiz,  ilimiz ve Türkiye’miz için son derece önemli ve stratejik bir işletme olan TÜPRAŞ, göğsümüzü kabartan bir yatırımla geçtiğimiz yıla damgasını vurmuştur. Yeni kurulan tesislerinde başarınıza başarı katmasını diliyoruz” dedi.

 

Etiketler:   Etiket Eklenmemiş.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

5 + 2 = ?

 
haber yazılımı: buki