Küçük Sporcular’dan ziyaret

Gerçekleşen ziyarette güzel ve renkli görüntüler yaşanırken küçük sporcular GTÜ’yü dolaştı.
26 Temmuz 2015, Pazar - 23:13

Çayırova Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdürü Çetin Malkoç, antrenörler ve başarılı sporcular ile birlikte Gebze Teknik Üniversitesi’ni (GTÜ) ziyaret etti. Ziyarette güzel ve renkli görüntüler yaşanırken küçük sporcular GTÜ’yü dolaştı.

GÖRGÜN’Ü ZİYARET ETTİLER 

Kocaeli’de yapılan çeşitli müsabakalarda başarılı olup dereceye giren badminton ve güreş sporcularından oluşan grup, başarılarının mutluluğunu GTÜ Rektörü Prof. Dr. Haluk Görgün ile paylaştı. Rektör Görgün, sporcuları tebrik ederek başarılarının devamını diledi. Bölgemizde sporun gelişmesi için Üniversite olarak üzerimize düşen görevi yapmaya hazır olduklarını belirten Prof. Dr. Görgün, yakın zamanda gerçekleşmesi düşünülen spor fuarına da Üniversite olarak destek vereceklerini belirtti.

ÇEŞİTLİ HEDİYELER VERİLDİ 

Sporcuları çeşitli hediyeler ile ödüllendiren GTÜ Rektörü Prof. Dr. Haluk Görgün’e, sporcular da badminton raketi hediye etti. Daha sonra yerleşke içerisinde sporcular ile badminton oynayan Rektör Görgün’ün yakın ilgisi, sporcuları memnun etti. Ziyarette güzel ve renkli görüntüler yaşanırken küçük sporcular GTÜ’yü dolaştı ve çalışmalar hakkında bilgi aldılar. Gerçekleşen ziyarette minik sporcuların sevinci görülmeye değerdi.

 

Etiketler:   Etiket Eklenmemiş.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

3 + 1 = ?

 
haber yazılımı: buki