Küfürleşme, mahalle kavgasına dönüştü

01 Şubat 2016, Pazartesi - 13:59

İzmit Erenler Mahallesi Yakut Sokak’ta ikamet eden Roman vatandaşlarla Kadıköy Mahallesi’nde ikamet eden kalabalık grup arasında küfürleşme nedeniyle kavga çıktı. Yaklaşık 100 kişinin karıştığı kavga nedeniyle bölgeye çok sayıda polis sevk edildi.

İzmit Kadıköy Mahallesi ile Erenler Mahallesi Turan Güneş Caddesi Yakut Sokak kesişiminde kavga çıktı. Kadıköy Mahallesi’nde oturan mahalle gençleri ile yanlarından küfür ederek geçen alkollü roman vatandaşlar arasında küfürleşme nedeniyle kavga çıktı. Gençler ve roman vatandaşlar arasında çıkan tartışma sonrası ara bulunması için roman vatandaşlar gençlerin arasına bir elçi gönderdi. Kendi aralarında anlaşmaya çalışan iki grup arasında anlaşma sağlanacağı sırada roman vatandaşlar kadınlı çocuklu gençlerin yanına geldi.

YARALANAN OLMADI

Bir anda ortalık karıştı ve kavga giderek büyük gruplara dönüştü. Yaklaşık 100 kişilik iki grup arasında çıkan kavgayı ayırmak için tüm emniyet güçleri ayaklandı. Olay yerine sevk edilen polis ekipleri kavgayı zorlukla ayırdı. Zor kullanılarak bitirilen kavga sonrası tarafları sakinleştirmek için de polis yoğun çaba sarf etti. Çıkan kavgada yaralanan olmazken tekrar kavga çıkmaması için polis ekipleri bir müddet olay yerinde bekleme yaptı.

 

Etiketler:   Etiket Eklenmemiş.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

8 + 6 = ?

 
haber yazılımı: buki