Kültür eğitim kurumlarından muhteşem kutlama

Kültür eğitim kurumlarından muhteşem kutlama
05 Haziran 2016, Pazar - 00:45

Kültür eğitim kurumları eğitim yılı sonunda muhteşem bir kutlama yaptı,kutlamada bir konuşma yapan okul müdürü Levent Sözbir  yaptığı açıklamada şu ifadelere yer verdi.

Dershanelerin Temel Liseye dönüşümü ile 2015-2016 eğitim öğretim döneminin başında lise ve özel okullar arasında en iyi eğitim-öğretimi sunacağımızın sözünü vermiştik. Bu sürecide en iyi şekilde yönetmek için elimizden geleni yaptık ve YGS sürecinde büyük başarı ile sonuçlandırdık.

Şimdi aynı heyecan ve özenle öğrencilerimizi 18 Haziran itibariyle başlayacak olan LYS maratonuna hazırlıyoruz. Asıl amacımız olan sınavlara hazırlık sürecinde bilgi aktarımı kadar öğrencilerimiz ve çalışma arkadaşlarımızın motivasyonunu da önemsiyoruz. Bu sebeple 26 Mayıs MORALBUL etkinliğimizde tüm KÜLTÜR EĞİTİM KURUMLARI öğrencileri ve velilerinin katılımıyla ilk mezuniyet törenimizi ATHENA ve Tuğba ÖZERK konserleriyle SİNAN ERDEM KAPALI SPOR SALONU’nda büyük bir coşku ve gururla gerçekleştirdik.

GEBZE KÜLTÜR TEMEL LİSESİ olarak da öğrencilerimizde izler bırakabilmek adına Coğrafya öğretmenimiz Erdican UZUNKAYA koordinatörlüğünde öğretmen arkadaşlarımızın da desteğiyle 2 Haziran da Boğazda BEYAZ MARTI Gemisinde büyülü bir mezuniyet balosu gerçekleştirdik. Bu gecede Kültür Temel Liseleri Genel Müdür Yardımcısı Sinan TELLİ’nin de öğrencilerimize başarı dileklerini ileterek yalnız bırakmadı.

2016-2017 eğitim öğretim döneminde Tatlıkuyu Köprüsünün yakınındaki yeni yerimizde gerçek bir okul konsepti ile bizim ve öğrencilerimizin eğitim ile ilgili hayallerini gerçekleştirmeye devam edeceğiz.  Dedi.

 

Etiketler:   Etiket Eklenmemiş.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

7 + 6 = ?

 
haber yazılımı: buki