Kuran Kursları Futbol Şenliği Şampiyonu Belli Oldu:

Gençlik ve Spor Bakanlığı ile Diyanet İşleri Başkanlığı arasında imzalanan işbirliği protokolü kapsamında Geleneksel hale gelen 3. Gebze Kur’an Kursları Yaz Oyunları Şenliğinde kupalar sahiplerini buldu.
02 Ağustos 2015, Pazar - 10:55

FUTBOL ŞAMPİYONU SULTANORHAN CAMİİ KUR’AN KURSU

Gebze Sultanorhan Camii Kur’an Kursu kupasına Yeşiltepe Camii Kur’an Kursu’nu 3 – 2 yenerek ulaşırken, üçüncülük kupasını Karabakkal Camii’ni 4-2 yenen Demirtaş Mescidi Kur’an Kursu kazandı. İlk yarısı 1-1 biten final karşılaşmasında skoru bir ara 3 - 2 'ye getiren Yeşiltepe Camii kur'an kursu yenilmekten kurtulamayarak Sultanorhan 'nin ardından 2. olurken karşılaşmanın özellikle son dakikaları nefeslerin tutulmasına sebep oldu.

ŞAMPİYONUN KUPASI İLÇE  MÜFTÜSÜNDEN

 3. Gebze Kur’an Kursları Yaz Oyunları Şenliğinin şampiyonu Sultan Orhan Camisine Gebze İlçe Müftüsü Şaban Apaydın kupalarını ve madalyalarını takdim ettiler. Turnuva 2. si Yeşiltepe Camisine ise kupalarını ve madalyalarını Gebze Gençlik Hizmetleri ve Spor Müdürü vekili Hakan Boztepe takdim etti.

KUPA DERNEĞE TESLİM EDİLDİ

Şampiyon Futbolcular, aldıkları kupayı  getirerek Kaptan Ekrem Tüyyüz ve Erol Hoca ile birlikte  Sultan Orhan camii Koruma Derneği  Başkanı  Muzaffer  Altıntaş’a teslim ettiler. Bunun üzerine dernek Başkanı Muzaffer Altıntaş da küçük futbolculara  hitaben yaptığı konuşmada: “ Camimizi bu müsabakada en iyi şekilde temsil edip bizleri ve cemaatimizi gururlandırdınız. Hepinize bu çabalarınızdan ve şampiyon olmanızdan  dolayı sizlere teşekkür ediyorum” dedi.

 

Etiketler:   Etiket Eklenmemiş.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

8 + 9 = ?

 
haber yazılımı: buki