Kurt; Gönüllerinde taht kurdunuz

Kurt; Gönüllerinde taht kurdunuz
20 Nisan 2016, Çarşamba - 13:33

Kocaeli Minibüsçüler ve Otobüsçüler Odası Başkanı Mustafa Kurt, AK Parti İl Başkanı Şemsettin Ceyhan’a minibüsçülerin maddi probleminin çözülmesinin ardından ziyaret gerçekleştirdi. Başkan Kurt, “Siz minibüsçülerin gönlünde taht kurdunuz” dedi

Kocaeli Minibüsçüler ve Otobüsçüler Odası Başkanı Mustafa Kurt, oda yönetim kurulu üyeleri ve kooperatif başkanları AK Parti İl Başkanı Şemsettin Ceyhan’ı ziyaret etti. Ziyarette konuşan Oda Başkanı Mustafa Kurt, İl Başkanı Şemsettin Ceyhan’a teşekkür etti. Başkan Kurt, “Minibüsçü esnafı olarak zor zamanlar geçiriyorduk. Siz de bu riskli süreçte elinizi taşın altına koydunuz. Bizim sıkıntımızı çözdünüz. Bu hareketinizle minibüsçü esnafının gönlünde taht kurdunuz” diye konuştu.AK Parti İl Başkanı Şemsettin Ceyhan, “2015 yılının seçim yılı olması ve bütçenin geç yapılmasıyla ilgili sorunlar ortaya çıktı. Minibüsçü esnafımız yaşamış olduğu mağduriyeti bildirmişti. Süreç uzayınca minibüsçüler mağduriyetlerinden dolayı taşımaya yapmayacaklarını bildirdi. Minibüsçülerimizin verdiği taşımama kararı aldığı tarihten iki gün önce oda başkanımız Mustafa Kurt’la görüştük. Daha sonra il binamızda görüştük ve birlikte bir kahvaltı yaptık. Yaşanan sürecin sonunda araç başına 8 bin 100 lira gibi olan borç minibüsçülerimize ödendi. Bizler sözümüzü tuttuğumuz ve vazifemizi yaptığımız için mutluyuz” dedi.

 Kocaeli Minibüsçüler ve Otobüsçüler Odası Başkanı Mustafa Kurt, yaptığı konuşmada İl Başkanı Şemsettin Ceyhan’a teşekkür etti. Başkan Kurt, “Kocaeli’deki 2 bin 300 kooperatif çalışanı adına İl Başkanı Şemsettin Ceyhan ve yönetimine teşekkür ediyoruz. Ciddi anlamda sıkıntılar yaşıyorduk ve sizlere aktardık. Sizin gayretlerinize ve samimiyetinize inandık. Sizler de bize verdiğiniz sözü tuttunuz. Bu işle minibüsçü camiasının gönlünde bir taht kurdunuz. Riskli bir anda elinizi taşınızın altına koydunuz. Ben diğer oda başkanlarıyla da iletişim halindeyim. Henüz diğer illerde minibüsçüler paralarını alamadı” ifadelerini kullandı.

Etiketler:   Etiket Eklenmemiş.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

3 + 10 = ?

 
haber yazılımı: buki