KURUMLAR KATEGORİSİNDE SEDAŞ BİRİNCİ

SATSO'nun 90. Yıldönümü kutlama programı Serdivan Sakarya Spor Salonunda mükemmel bir etkinlikle taçlandırılırken, SATSO tarafından, Sakarya’nın Yıldızları Ödülleri verildi.
04 Mart 2014, Salı - 13:08


Açılış konuşmalarıyla başlayan kutlama programı 'Sakarya'nın Yıldızları' ödül töreniyle devam etti. Kurumlar kategorisinde birinci olan SEDAŞ’a Sakarya’nın Yıldızlar ödülünü,  Vali Mustafa Büyük, SEDAŞ adına ödülü alan Dağıtım Varlıkları Müdürü Enver Aka’ya teslim etti.

Sakarya’nın yıldızları ödülleri “Gelirler, İhracat, Kurumlar ve Özel Alan” olmak üzere 4 ayrı kategoride 16 kişiye verildi. Sakarya Valisi Mustafa Büyük ve Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı Zeki Toçoğluna da  Özel alan kategorisinde de ödülleri  verildi. Kurumlar kategorisinde SEDAŞ’a birincilik ödülü verilirken, OTOKAR ikinci ve AGDAŞ üçüncülük ödülünü aldılar.

MUHTEŞEM TÖREN

         SATSO'nun 90. Yıldönümü kutlama programı  kapsamında yapılan etkileyici ödül törenine, Sakarya Valisi Mustafa Büyük, CHP Sakarya Milletvekili Engin Özkoç, Büyükşehir Belediye Başkanı Zeki Toçoğlu, İl Emniyet Müdürü Osman Babadağı, Serdivan Belediye Başkanı Yusuf Alemdar, Odalar ve Borsalar Birliği Başkanı Rifat Hisarcıklıoğlu, Türkiye Fırıncılar Federasyonu Başkanı Halil İbrahim Balcı, Cumhurbaşkanı Genel Sekreteri Mustafa İsen, Türk-İş Genel Başkanı Ergün Atalay, SAÜ Rektörü Muzaffer Elmas, İl Protokolünden üst düzey bürokratlar, organizasyon misafirleri, Sanayi ve ticaret kuruluşlarının ödül alan temsilcileri  ve tribünleri dolduran yüzlerce vatandaş katıldı.

PASTA KESİLDİ, CECELİ’NİN PERFORMANSI ETKİLEDİ

Düzenlenen coşkulu program yerel dans gösterileri ve farklı bir çok gösteriyle devam etti. Gösterilerin ardından  protokol üyeleri sahneye davet edildi ve SATSO'nun 90. yıl pastası protokol üyeleri tarafından kesildi. Gösterilerin son bulmasıyla birlikte SATSO'nun 90. Yılı kutlaması kapsamında özel olarak gelen sanatçı Mustafa Ceceli sahneye çıktı,  sevenleri ve hayranları tarafından alkış yağmuruna tutuldu. Mustafa Ceceli tribünleri tıklım tıklım dolduran sevenlerine unutulmaz biz gece yaşattı. Program sanatçı Mustafa Ceceli'nin sahne performansıyla son buldu.

Etiketler:   Etiket Eklenmemiş.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

10 + 8 = ?

 
haber yazılımı: buki