Kutlu Yürüyüşe Devam Edeceğiz

Kutlu Yürüyüşe Devam Edeceğiz
26 Mayıs 2016, Perşembe - 12:03

 

Ak Partililer, Ak Parti Kocaeli Milletvekili Fikri Işık’ın yeni kabinede Bilim Sanayi Bakanlığı’ndan Milli Savunma Bakanı olarak değişmesinin ardından Ankara’da Milli Savunma Bakanlığı’nda gerçekleştirilen devir teslim törenine katıldı.

Devir teslim törenine Kocaeli Milletvekilleri Radiye Sezer Katırcıoğlu, Sami Çakır ve Cemil Yaman, İl Başkanı Şemsettin Ceyhan, Kartepe İlçe Başkanı Hasan Kandaz ve Gölcük İlçe Başkanı İdris Alp te katıldı. Töreninin ardından Milli Savunma Bakanı Fikri Işık’ın makamında ilk ziyaretlerini gerçekleştirmiş oldular ve tebriklerini ilettiler. Ziyarete ve gündeme ilişkin değerlendirmelerde bulunan İlçe Başkanı Dr. Şahin Talus “ Yeni kabinede Bilim Sanayi Bakanlığı’ndan Milli Savunma Bakanlığı’na geçen Milletvekilimiz Fikri Işık’ı ve MKYK üyesi olan Radiye Sezer Katırcıoğlu’nu tebrik ediyorum ve yeni görevlerinde başarılar diliyorum. 

Ak Parti olarak 14 Ağustos 2001 günü Türk siyasi tarihinde ezberleri bozma hedefi ile yola çıktık. Ülkemiz Ak Parti ile yarınını göremeyen bir Türkiye’den 2023, 2053 ve 2071 hedeflerine emin adımlarla yürüyen bir Türkiye’ye kavuştu. Her zaman milletin gönlüne girme hedefi ile hareket ettik ve ülkemize milletimize hizmette yorgunluk, yılgınlık ve bıkkınlık kelimelerini asla tanımadık. Bizler bu davanın birer neferleriyiz. Yeni Genel Başkanımız ve Başbakanımız Binali Yıldırım’la Kutlu Yürüyüşe devam edeceğiz. 

 

Etiketler:   Etiket Eklenmemiş.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

9 + 3 = ?

 
haber yazılımı: buki