Laçin Ailesi Yasta

Laçin Ailesi Yasta
20 Ağustos 2016, Cumartesi - 00:00

 

Çayırovanın kurucularından ve en eski ailelerinden olan Laçin ailesinin acı günü

 Çayırova AK Parti kurucularından ve Eski Çayırova AK Parti belediye başkan aday adayı Bünyamin Laçin ve Kocaeli MHP İl yöneticisi Muammer Laçin’in amcaları Ali Laçin (80) Hakk’a yürüdü.

 Laçin ailesinin büyüğü ve her kesim tarafından sevileni (merhum) Ali Laçin evinde hayata veda etti. Merhum Ali Laçin’nin cenazesi Çayırova Mandıra camiinde Cuma namazına müteakiben kılınan cenaze namazının ardından Akse mahallesinde bulunan mezarlığa dualarla aile kabristanına defnedildi.

DUALARLA SON YOLCULUĞA UĞURLADILAR

Cenaze merasimine Çayırova belediye başkanı Şevki Demirci, AK Parti Çayırova ilçe başkanı Zafer Kılıç ve yöneticileri, Kocaeli MHP il başkanı Aydın Ünlü, Eski MHP Çayırova belediye başkan adayı İskender Turan, İl yöneticileri, MHP ilçe başkanı Abdullah Adanur, Çayırova MHP eski ilçe başkanı Fatih Kartal,Gazetemiz imtiyaz sahibi Macit Kardeş, Çayırova AK Parti belediye meclis üyeleri, Bölgemizdeki Bayburtlu iş adamları,  Çayırovaspor kulübü başkanı Murat Gültekin,Çayırova Bayburtlular Genç Osman derneği başkanı Celal Akbaş ve yönetimi, Eski AK parti ilçe yöneticileri ve sivil toplum kuruluşu başkanları ve Laçin ailesinin eş,dost akraba ve yüzlerce sevenleri katıldılar. Laçin ailesi taziyeleri Çayırova Bayburtlular Taşocağı köyü derneğinde kabul ettiler. Bizde Yakıntakip gazetesi olarak merhum Ali Laçin’e Allah’tan rahmet kederli ailesine baş sağlığı diliyoruz

Etiketler:   Etiket Eklenmemiş.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

8 + 3 = ?

 
haber yazılımı: buki