Lâçin’e Büyük Destek

Yerel seçimler yaklaştıkça aday adaylıklarını açıklayacak isimler de sahalara inmeye başladılar.
20 Ekim 2013, Pazar - 12:34

AK Parti’den Çayırova Belediye Başkan Aday Adaylığını Bayramdan Sonra Açıklayacak Olan Bünyamin Lâçin'e  Herkesimden destek geldi. Çayırova'daki STK Başkanları ve İş Adamları, Emre Et Aile Salonunda Sabah Kahvaltısında Bir araya gelerek Laçin’e destek verdiler.

Laçin yapmış olduğu konuşmada; toplumun her kesimiyle yaptığı istişareler sonucu bu yola çıktığını belirterek şöyle devam etti. Özellikle bire bir yapmış olduğu çalışmaları reklam amaçlı kullanmaktan kaçındığını belirtti. ,toplumla her zaman iç içe olmaya özen gösterdiğini ve hayatını hep bu şekilde idame ettirdiğini vurguladı.

Toplumun kendisine gösterdiği teveccühten dolayı bu yola çıktığını vurgulayan Laçin, her kesimden destek gördüğünü, teşkilatının ve parti büyüklerinin kendisine görev vermesi durumunda Çayırova’nın bütün kesimlerini kucaklayan bir aday olabileceğini söyledi.

27 ekim Pazar günü geniş katılımlı bir program düzenleyerek  aday adaylığını açıklayacağını belirten Bünyamin Laçin,bu yola çıkmış bütün aday adayı arkadaşlara başarılar dilerim,dedi

Etiketler:   Etiket Eklenmemiş.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

3 + 4 = ?

 
haber yazılımı: buki