Mahalle Toplantılarına Devam Ediyor

Mahalle Toplantılarına Devam Ediyor
24 Mart 2016, Perşembe - 10:43

CHP Gebze İlçe Başkanı Recep Dursun ve ilçe örgütü mahallelerdeki partililerle bir araya gelerek, partililerin ve mahallenin sorunlarını tespit ediyor.

CHP Gebze İlçe Başkanı Recep Dursun ve ilçe yöneticileri Gebze’deki partililerle mahallelerde buluşmaya devam ediyor. İlçe başkanı Recep Dursun ve ilçe yöneticileri önceki akşam Gebze Adem Yavuz Mahallesi’ndeki partililerle bir araya geldiler. Partililerle gerçekleşen toplantıya İlçe başkanı Recep Dursun’un yanı sıra ilçe kadın kolları başkanı Arzu Çakmak Pehlevan, ilçe gençlik kolları başkanı Esener Eşsiz, CHP Gebze belediyesi meclis üyeleri Eşref Emin Güzey, Salih Işık, Serkan Davutluoğlu, Âdem Yavuz Mahallesi mahalle birim sorumlusu Zeynel Bey, kurultay delegesi Hasan Öztekin, il ve ilçe yöneticileri ile partililer katıldı.
GENÇLERİN KATILIMI İÇİN
Gerçekleştirilen toplantıyla ilgili olarak bir açıklama yapan CHP Gebze İlçe Başkanı Recep Dursun şunları söyledi; "İlçe örgütü olarak haftanın bir iki günü Gebze’deki mahallelerde bulunan partililer bir araya gelmeye devam ediyoruz. Önceki akşam Gebze Âdem Yavuz Mahallesi’nde partililerle buluştuk. Toplantıda bu buluşmaların daha sıklıkla devam etmesi gerektiği ve mahallelerde gençlerin partiye katılımını temin için kültür, sanat, spor ve eğitim çalışmaların yapılması gerektiği belirtildi.  Partililerin buluşma ve kaynaşması, eğitim ile örgütlenmenin temini için mahalle temsilciliklerin açılması. Cenaze, hastalık ve düğünlerde parti yöneticilerin daha fazla katılım göstermemiz istendi.
TAPULARIN HAK SAHİPLERİNE VERİLMESİ
Mahallelerden merkez ilçe örgütüne sağlıklı bilgi akışının sağlanması için mahalle birimlerin gönüllülük esasına göre genç erkek ve bayanlardan oluşturulacak. Meclis üyelerin mahallelilerin sorunlarının dile getirilmesi, önerge olarak sunulması ve takibi için mahallelilere bilgi akışının sağlıklı oluşturulacak. Mahallenin tapu ve imar sorunu olup çözümü için mücadele edileceği. Belediye tarafından hak sahiplerine veya kullanıcılarına arsa satışlarında piyasa rayiç bedelinin çok yüksek olduğu ve belediye ile milli emlak müdürlüğü arasındaki ihtilafın biran önce sonuçlandırılması ile belediye tarafından hak sahiplerine tapularının verilmesi gerekir gibi sorunları konuştuk." 

Etiketler:   Etiket Eklenmemiş.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

8 + 9 = ?

 
haber yazılımı: buki