Makine parkına yeni greyder

Gebze Belediyesi Fen İşleri makine parkı güçleniyor. Fen işleri müdürlüğü makine parkına dahil edilen yeni greyderi Başkan Köşker test etti.
25 Temmuz 2014, Cuma - 01:45

Köşker, “Artan ihtiyaçlar ve nüfusa oranında belediyemizin hizmet kalitesini arttırmak için makine parkımızı güçlendiriyoruz.”dedi.

Gebze Belediyesi Fen işleri müdürlüğü şantiyesini ziyaret eden Gebze Belediye Başkanı Adnan Köşker, makine parkına dahil edilen yeni greyderi inceledi, özellikleri hakkında bilgi aldı. Köy statüsünden mahalle statüsüne geçen bölgelerle birlikte Gebze Belediyesi’nin hizmet alanının genişlediğini dile getiren Başkan Köşker, göreve geldikleri günden bugüne kadar kaliteli ve hızlı hizmet için fen işleri müdürlüğü makine parkını yenilediklerini dile getirdi. Köşker, “Artan ihtiyaçlar ve nüfusa oranında belediyemizin hizmet kalitesini arttırmak için makine parkımızı güçlendiriyoruz. Aldığımız bu yeni araçla makine filomuz bir kat daha yenilendi ve güçlendi. Müdürlüğümüze ve Gebze’mize güzel hizmetlere vesile olur inşallah. Hayırlı olsun” dedi.

 

Etiketler:   Etiket Eklenmemiş.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

10 + 5 = ?

 
haber yazılımı: buki