Mardin'e 15 Tır Dolusu Bayramlık

Mardin'e 15 Tır Dolusu Bayramlık
20 Haziran 2016, Pazartesi - 12:55

AK Parti Kocaeli İl Başkanlığı tarafından terörden mağdur olan aileler için toplanan erzak yardımlarının bulunduğu TIR, Mardin'e uğurlandı.AK Parti Kocaeli Teşkilatı, 'Ramazan kardeşi' ilan ettiği Mardin’e yardım malzemesi sevkini sürdürüyor. Önceki gün de Mardin’deki muhtaç aileler için giyecek, gıda maddeleri ile dolu bir TIR İzmit’ten uğurlandı.  

TOPLAM 15 TIR 
AK Parti Kocaeli İl Başkanı Şemsettin Ceyhan, Mardin’e bayrama kadar 2 bin koli yardım malzemesi göndereceklerini, toplam 15 TIR’la yardım malzemelerinin gideceğini açıkladı. Kocaeli teşkilatı, Bayram’da Mardin’deki 4 bin çocuğa bayramlık giysi, 500 gence de bisiklet hediye etmeye hazırlanıyor.  

100 KİŞİLİK HEYET GİDECEK
Kocaeli’den toplanan yardım malzemeleri, karadan TIR’larla Mardin’e gönderilirken, AK Parti Kocaeli Teşkilatından 100 kişilik bir heyet de 25 Haziran Cumartesi günü Mardin’e gidecek. Bakan Fikri Işık’ın da bulunacağı heyet, Cengiz Topel’den özel uçakla Mardin’e gidecek, bu kentte ziyaretler ve iftar yaptıktan sonra, yine özel uçakla gece İzmit’e dönecek.  

 

Etiketler:   Etiket Eklenmemiş.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

10 + 1 = ?

 
haber yazılımı: buki