Meclis Kapanışı Keskinden

Meclis Kapanışı Keskinden
01 Aralık 2016, Perşembe - 22:55

Çayırova belediyesi Aralık ayı meclisi sakin geçti 2016 yılın son meclisi başkan yardımcısı Orhan Keskine nasip oldu.

Çayırova Belediyesi Aralık ayı meclis toplantısı bugün akşam saatlerinde Orhan Keskin başkanlığında toplandı. Belediye Başkanı Şevki Demirci’nin katılmadığı toplantı da sonradan eklenen 3 madde ile toplam 5 madde görüşülüp karara bağlandı.

 

ESKİ MUHTAR HAMZA POLATIN İSMİ YAŞATILACAK

CHP’li Meclis Üyesi Abdulkadir Honca’nın babasının vefatı nedeniyle katılamadığı meclis oturumunda Başkan Vekili Orhan Keskin ve diğer parti meclis grupları da Honça’ya taziyelerini ilettiler. Gündem maddelerinden olan Çayırova ilçelerindeki parklara Yeni mahallede yapılan parka Çayırovanın her kesim tarafından sevilen siması görevi başında rahatsızlanarak görevi şimdiki halkın oyları ile seçilen kızı Handan Cengiz Polata devreden Hamza Polat ismi verilmesi ayrıca Akse Mahallesinde bulunan parkada Aşık Veysel parkı ismi konulmasına oy birliği ile kabul edildi.

ARALIK MECLİSİ SAKIN VE HIZLI GEÇTİ

Gündem maddelerine geçilmeden önce gündem dışı söz alan gurup sözcüsü CHP’li Halis Koç ve gurup sözcüsü Saadet Partili Zeki Özçelik gündeme dair bazı açıklamalar yaptı ve önceki gün Adana’da meydana gelen vahim olay sebebiyle üzüntülerini dile getirdiler. Konuyla ilgili meclise birde önerge sunan CHP grubu Çayırova İlçesinde bulunan öğrenci yurtlarının durumu konusunda yazılı ve sözlü bilgi istediler. Yapılan gündem dışı konuşmaların ardından ise gündem maddelerinin görüşülmesine geçildi. Toplamda 5 maddeyi görüşerek ilgili komisyonlara havale eden Çayırova Meclisi bir sonraki oturum tarihini açıkladıktan sonra Aralık ayı meclis toplantısına son verdi. Bir sonraki meclis 2017 yılı ilk ayı olan 03 Ocak 2017 Salı günü saat 15.00 de yapılması oy birliği ile kabul edildi.

Etiketler:   Etiket Eklenmemiş.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

5 + 7 = ?

 
haber yazılımı: buki