MECLİSTE BARIŞ RÜZGARI ESTİ

02 Eylül 2015, Çarşamba - 15:12

Çayırova Belediyesi Eylül Ayı Meclisi Sakin Geçti Çoğu Meclis Üyelerinin İzinli Olması Nedeni İle Eylül Meclisinde Boş Sandalyeler Kendini Gösterdi.

ÇAYIROVADA HİZMET ATAĞIMIZ BAŞLIYOR

Eylül Ayı Oturumuna ait gündem maddelerinin görüşülmesinin yanı sıra gündem dışı öneri ve önergelerle devam eden toplantıda Belediye Başkanı şevki Demirci müjde niteliği taşıyan açıklamalar yaptı. Belediye Başkanı Şevki Demirci, “Göreve geldiğimiz günden bugüne kadar geçen süre için de hep tanıyamayacağınız, değişmiş bir Çayırova ortaya çıkaracağız dedik. Ancak geçen süre içinde bir değişkenlik olmadı. Bu süre zarfında sürekli yapacağımız işlerin altyapısını oluşturduk. Önümüzdeki 1 ay içinde Çayırovada hizmet hamleleri gün yüzüne çıkacaktır diyerek ve verdiğimiz sözleri yerine getirmeye startını vereceğiz. Gerçekten tanıyamayacağınız kadar değişime hazır olun mesajı meclisten. Dedi

EMEK MAHALLESİNİ BAŞTAN SONA DEĞİŞTİRECEĞİZ

Başkan Şevki Demirci, oturuma ait toplam 5 maddenin dışında Özgürlük ve Emek Mahallesi’ne yapılacak 18 ton ana cadde asfaltı ile ilgili bir maddenin görüşülmesini önerdi. Başkan Demirci, “Aslında Büyükşehir Belediyesinin yapması gereken asfaltlama işini Çayırova Belediyesi olarak biz yapacağız. Büyükşehir Belediyesi bu işin, malzemenin ve personelin toplam tutarını bize ödeyecek. Bu parayı bize ödemeleri için burada meclis kararı almamız gerekiyor. ”dedi gelin bir an önce yapacağımız projeleri birlikte hayata geçirelim dedi.

DEMİRCİ, FATİH CADDESİ BİTTİĞİNDE TANIYAMIYACAKSIN

Eylül ayı meclisinde başkan Demirci yaptığı açıklamada Fatih Caddesinde çalışmalarımız son aşamaya geldi son asfalt atılmasından sonra rütüş çalışmaları ile Fatih Caddesine yapacağımız peyzaj çalışmaları, Işıklandırma, Bayan WC’ler Kaldırım düzenlemeleri ile ismine yakışan bir cadde ile Çayırovalılar huzurlu bir şekilde vakit geçirecekler dedi.

SP. ALİ UÇAR HASTANEYİ GETİR TEŞEKKÜR EDEYİM

Çayırova SP. Belediye meclis üyesi Ali Uçar yaptığı açıklama Sayın Demirci tamam yapılacak hizmetleri bizde önemsiyoruz sonuçta Çayırova halkımıza yapıyor ama Çayırovanın ilk önce ilk planda acilen tam donanımlı bir Hastane şarttır nüfusumuz 120 bine dayandı eğer başkanım sen Çayırovaya hastaneyi getir Mecliste basın önünde size Çayırova halkı olarak teşekkür edeceğim diyerek ayrıca bazı maddelerde çekimser kalıyoruz nedeni eğer ilçemize hizmet ise bizde varız ama yapılacak olan projeleri görmeden el kaldırmak istemiyoruz diyerek sözlerini noktaladı.

BAŞKAN DEMİRCİ MECLİSTEN HASTANE MÜJDESİNİ VERDİ

Çayırova belediye başkanı Şevki Demirci Ali Uçarın yaptığı konuşmasından sonra yaptığı açıklamada Sayın Uçar bizleri bu koltuğa Çayırova halkı oturttu ben Şevki Demirci isem benim verdiğim söz söztür yaptığımız çalışmalar ile ileri bir zamanda Hastane ile hamlelerimiz olacaktır Allah’ın izni ile kalan süremiz 3,5 sene bu zaman içinde Çayırova halkına Hastane hamlelimiz yapacağımız çalışmalar ile atacağız dedi.

Etiketler:   Etiket Eklenmemiş.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

5 + 3 = ?

 
haber yazılımı: buki